A nie mówiłem, że nadszedł czas dobrych polskich seriali – „Znaki” od AXN

A nie mówiłem, że nadszedł czas dobrych polskich seriali – „Znaki” od AXNAXN planuje znaleźć się w gronie, które będzie stanowić czołówkę polskich stacji telewizyjnych – w dużej mierze decydują o tym własne produkcje, a AXN idąc za ciosem zamierza tej jesieni zaoferować widzom coś naprawdę ciekawego. „Znaki”, to nowy serial, mroczny kryminał, którego akcja rozgrywać się będzie w Górach Sowich. Tam, w niewielkiej miejscowości Sowie Doły, ginie studentka, a sprawą żywią się media w całym kraju. Śledztwo nie zmierza w żadnym konkretnym kierunku i nie zostaje rozwiązane.
Nowy mroczny, kryminalny serial AXN – „Znaki”

Po latach znów dochodzi do zbrodni, a komisarz Trela staje przed trudnym zadaniem dotarcia do prawy w miasteczku, gdzie panuje zmowa milczenia. Pierwszy teaser serialu zapowiada mroczne widowisko, w roli głównej zobaczymy Andrzeja Konopkę. Obsadę uzupełniają Helena Sujecka, Małgorzata Hajecka-Krzysztofik, Helena Englert, Andrzej Mastelarz, Michał Czernecki, Magdalena Żak i Piotr Trojan. Za kamerą staną Marcin Ziębiński i Jakub Miszczak, a za realizację odpowiada ATM Group.
W tej chwili wiemy, że premiera serialu odbędzie się jesienią, ale dokładnej daty jeszcze nie podano.

Zapowiedź AXN cieszy mnie z kilku powodów. Po pierwsze, polskie stacje – pomimo tego, że zmierzają w podobnym kierunku – najwyraźniej zauważyły rosnącą popularność tytułów kryminalnych, które kiedyś dominowały w polskiej telewizji, lecz zostały zastąpione przez nieco luźniejsze produkcje. Wystarczy zwrócić uwagę na już wyemitowane produkcje jak „Belfer„, „Pakt” czy „Wataha„, a także nowsze „Kruk” oraz „Ultraviolet” i nadchodzące „Nielegalni„, „Pułapka„, „Pod powierzchnią”, „Ślepnąc od świateł” i „Odwróceni 2„.
The post A nie mówiłem, że nadszedł czas dobrych polskich seriali – „Znaki” od AXN appeared first on AntyWeb.

źródło : http://antyweb.pl/a-nie-mowilem-ze-nadszedl-czas-dobrych-polskich-seriali-znaki-od-axn/

%d bloggers like this: