Najlepsze telewizory na mundial – przegląd najlepszych TV do oglądania piłki nożnej

Najlepsze telewizory na mundial – przegląd najlepszych TV do oglądania piłki nożnejA będzie co oglądać, bo przecież w turnieju biorą udział Polacy – nasza grupa nie wydaje się łatwa i z całą pewnością wszystkie trzy mecze będą źródłem niezwykłej dawki emocji. Oprócz spotkań naszej reprezentacji możemy być pewni, że będzie na co popatrzeć – takie turnieje przynoszą wiele niespodzianek. By jak najbardziej nacieszyć się tym widowiskiem trzeba wybrać odpowiedni sprzęt.
Szerokie kąty widzenia, żywe kolory, specjalny tryb piłkarski – oto TV dedykowany na mundial
Pierwszym warunkiem, jaki musi spełnić najlepszy telewizor na mundial jest ekran 4K – to bardzo ważne, bo w tym mamy nareszcie możliwość śledzić zmagania piłkarzy w takiej rozdzielczości. Turniej z Rosji można oglądać w 4K na kanałach TVP 4K oraz Canal+ 4K Ultra HD, które dostępne są na platformie nc+ oraz Orange TV.
Wśród szerokiej “kadry” telewizorów 4K od LG znajduje się model Super UHD 4K SK7900, dla którego ultrawysoka rozdzielczość obrazu to dopiero początek listy cech mających zapewnić kibicom najlepsze wrażenia podczas oglądania meczy. Wśród zalet modelu SK7900 znajduje się ekran LG Nano Cell sprawiający, że obraz jest jeszcze wierniej odwzorowywany.
W LG, komórki Nano odpowiadają za poszerzenie palety barw, co ma być między innymi widoczne przy kolorze zielonym, a więc kolorze murawy. Komórki Nano eliminują niepotrzebne składowe światła, co daje czystsze kolory. Murawa prawdopodobnie nigdy wcześniej nie wyglądała tak dobrze.
Ale cóż z tego, że kolory będą nasycone i niezniekształcone, jeśli wszyscy kibice przed ekranem nie będą mogli wygodnie obejrzeć meczu? Nawiązuję oczywiście do kątów widzenia, które są zmorą większych imprez i kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu widzów. Nie ma możliwości, by wszyscy zasiedli idealnie na wprost ekranu, dlatego LG zadbało, by panele IPS oraz tryb sportowy zapewniły nie tylko odpowiednie, ale najlepsze wrażenia wszystkim oglądającym zgromadzonych wokół telewizora. Bardzo fajnym przykładem tego, jak duże to ma znaczenie jest zorganizowany przez LG konkurs z udziałem brazylijskiego piłkarza Kaki, którego zadaniem było ustrzelenie literka po literce słowa “pic” (skrót od obrazek). Na zwykłych ekranach pod pewnym kątem niektóre kolory stawały się niewidoczne, a obraz nieczytelny.

źródło : http://antyweb.pl/najlepsze-telewizory-na-mundial-przeglad-najlepszych-tv-do-ogladania-pilki-noznej/

%d bloggers like this: