Nowa oferta na kartę od T-Mobile idealnie sprawdzi się podczas zbliżającego się mundialu

Nowa oferta na kartę od T-Mobile idealnie sprawdzi się podczas zbliżającego się mundialuW większości, bo nie każdy będzie w stanie poświęcić cały ten czas na oglądanie meczów na telewizorze. Co wtedy? Jeśli jesteśmy gdzieś poza domem pozostają oczywiście urządzenia mobilne.
Mimo, że oferowane paczki danych w ofertach naszych telekomów ciągle są powiększane i obecnie w wielu z nich możemy liczyć na nawet kilkanaście GB w miesiącu, ale takich kilka meczów potrafiłoby uszczuplić je o kilka GB. Na ratunek w takich przypadkach przychodzi nam oferta na kartę w T-Mobile z włączoną usługą Supernet Video.
Supernet Video to usługa, która dostępna była do niedawna w T-Mobile wyłącznie dla klientów abonamentowych, i która pozwalała na oglądanie filmów w takich serwisach jak YouTube, ShowMax, Netflix, TVP Sport, TVP Stream, Chili Cinema, VoD, TVN Player czy Vevo bez pomniejszania pakietu danych dostępnych na koncie.

Teraz jednak, T-Mobile postanowiło ją udostępnić również dla klientów na kartę.
Piotr Bubak odpowiedzialny w T‑Mobile za marketing dla rynku prywatnego:
Chcemy zwrócić na siebie uwagę klientów, nie pseudo-promocjami, lecz dostarczaniem takich rozwiązań, które przedstawiają realną wartość i – jak w tym przypadku – zdejmują limity i ograniczenia. Po prostu niwelują problem. Wśród przychodzących do naszej sieci coraz więcej jest klientów młodych, tylko w ostatnich miesiącach aż o 15% wzrósł ich udział w całej grupie. Nie ma co powtarzać, jak ważny jest dla nich kontent, a zwłaszcza video, oglądane przede wszystkim na smartfonach. Chcemy przyciągać coraz więcej młodych użytkowników, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć nowe profile ofertowe w T‑Mobile na kartę: przystępne cenowo, proste ale kompleksowo odpowiadające na potrzeby. Żeby każdy mógł bez wątpliwości rozpocząć swoją przygodę z najlepszą siecią.
Ile taka przyjemność kosztuje? I tu najciekawsze, bo oferta idealnie podpasowana jest właśnie pod mundial. Jeśli wiecie przez najbliższe kilka dni nie będziecie mogli oglądać meczów w domu, wystarczy, że aktywujecie ten pakiet za 5 zł, który ważny będzie przez 5 dni.

źródło : http://antyweb.pl/nowa-oferta-na-karte-od-t-mobile-supernet-video/

%d bloggers like this: