A jednak „Titans” zobaczymy w Polsce! Netflix prezentuje nowy zwiastun!

A jednak „Titans” zobaczymy w Polsce! Netflix prezentuje nowy zwiastun!Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki, jakoby Netflix prowadził rozmowy z DC na temat przejęcia globalnych praw do dystrybucji seriali, które będą produkowane z myślą o nowym serwisie VOD o nazwie DC Universe. Dziś już wiemy, że w przypadku co najmniej jednej serii była to prawda – Netflix Polska opublikował przed chwilą zwiastun serialu „Titans” na swoim profilu na YouTube.
„Titans” z DC Universe obejrzymy w Polsce na Netflix!

Serial będzie skupiać się na drużynie Tytanów pod przewodnictwem byłego pomocnika Batmana Robina. Do Tytanów należą Raven, Starfire i Beast Boy. Oficjalny polski opis brzmi:
Serial „Titans” podąża śladami Robina, który wyłania się z mroków Gotham City jako przywódca nowej ekipy bohaterów, w której skład wchodzą także Raven, Starfire i Beast Boy. Młodzi superbohaterowie wspólnie muszą nie tylko ocalić planetę przed złem, lecz także stawić czoła swoim wewnętrznym demonom. Wkrótce odkrywają, że chociaż z osobna wszyscy są wewnętrznie poranieni, wspólnie są Tytanami.
Muszę przyznać, że nie spodziewałem się takiego obrotu sytuacji, ponieważ byłem skłonny uwierzyć w otwarcie DC Universe na terenie Europy jeszcze w tym roku, nawet w języku angielskim. To pozwoliłoby nam nie tylko oglądać nowe produkcje, ale także te nieco starsze, również w nowej wersji jak zremasterowany Batman: The Animated Series, który wkrótce ukaże się w HD.

Nikt nie zamierza jednak ryzykować i współpraca z Netfliksem z pewnością przyniesie obydwu stronom więcej korzyści – przynajmniej na tym etapie rozwoju DC Universe. Netflix to globalna platforma gotowa do dystrybucji seriali i filmów na całym świecie, a DC musiałoby to wszystko budować od nowa.
Premiera „Tytanów” na DC Universe już 12 października – kiedy trafią na Netflix? Jeszcze nie wiemy.
The post A jednak „Titans” zobaczymy w Polsce! Netflix prezentuje nowy zwiastun! appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/serial-tytani-titans-po-polsku-na-netflix/

%d bloggers like this: