Apex Legends. Battle Royale od Respawn już dostępne!

Apex Legends. Battle Royale od Respawn już dostępne!Battle Royale to gatunek, który szturmem zdobył komputery, konsole i urządzenia przenośne. Fortnite, PUBG, czy specjalne tryby w Battlefield V, Call Of Duty: Black Ops 4, czy Red Dead Redemption 2 to tylko niektórzy przedstawiciele tej popularnej rozgrywki. Cel jest jeden — przetrwać jak najdłużej na ciągle kurczącej się mapie, przy czym zwycięzca może być tylko jeden. Do tego grona dołącza kolejna produkcja. Tym razem do rozgrywki zaprasza Electronic Arts, które zabierze graczy do świata Apex Legends.

Apex Legends to gra Battle Royale z perspektywy pierwszej osoby tworzona przez studio Respawn Entertainment, znane między innymi z serii Titanfall. To gra, w której dysponujące potężnymi umiejętnościami legendarne postacie zmierzą się w walce o sławę i chwałę na rubieżach. Nastawiona na taktyczną rozgrywkę produkcja już na starcie oferuje naprawdę wiele — wybór legendarnych bohaterów, tworzenie swojej własnej drużyny, innowacyjne podejście do gatunku poprzez położenie dużego nacisku na strategiczne lub szybkie podejmowanie decyzji, w zależności od sytuacji na polu walki i 60 graczy na jednej mapie.

Nie zabraknie oczywiście łupów. Po wylądowaniu na polu walki należy szukać potężnych broni, zróżnicowanych akcesoriów i pancerzy, które ochronią graczy w walce. Gdy potyczki dobiegną końca, pozostaje zebranie elementów kosmetycznych do personalizacji postaci i broni, które będzie można zaprezentować w kolejnej rozgrywce Nie zapomniano jednak o nowościach odróżniających Apex Lengeds od innych produkcji Battle Royale. To między innymi sygnalizatory odrodzeń, nowy system komunikacji, inteligenty ekwipunek oraz zupełnie nowy sposób wyruszania do akcji dzięki dowódcy skoku.
A teraz najważniejsze. Apex Legends jest dostępne od dzisiaj, za darmo, na platformy PC, Xbox One i PlayStation 4. Oczywiście w produkcji nie mogło zabraknąć mikropłatności pozwalającej na zakup specjalnej waluty służącej do zdobycia unikatowych przedmiotów i dodatków w grze.
Źródło: materiały prasowe
The post Apex Legends. Battle Royale od Respawn już dostępne! appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/apex-legends-battle-royale/

%d bloggers like this: