Apple News+. Apple prezentuje zmiany w usłudze, z której wciąż nie możemy korzystać

Apple News+. Apple prezentuje zmiany w usłudze, z której wciąż nie możemy korzystaćJedną z najważniejszych zmian w nowej usłudze Apple News+ są przede wszystkim czasopisma. Kolorowe magazyny, wciąż popularne na zachodzie, już dziś zawitają do odświeżonej aplikacji i zdaniem Apple mają prezentować się jeszcze lepiej na urządzeniach z iOS, czy komputerach Mac. Nie tylko ze względu na żywe okładki, ale skrojone na miarę i ekrany mobilne wydania cyfrowe najpopularniejszych na świecie czasopism. Największe wrażenie robią Live Covers, które zdobią front każdego magazynu. W papierowej formie nie da się z nimi wiele zrobić, jednak w świecie cyfrowym łatwo tchnąć w nie życie.

Na zaprezentowanych przykładach wygląda to niesamowicie. Ruchome obrazy na okładce National Geographic, czy poruszająca się twarz modelki w magazynie modowym przyciągają wzrok i zachęcają do zajrzenia do środka. Tam, oprócz starannie przygotowanych stron, na czytelnika czekają multimedia i odnośniki do innych artykułów i ciekawych treści. Czasopisma zyskały swoją własną zakładkę w aplikacji News. W News+ znajdziemy zapisane tytuły, czy sugestie na podstawie wcześniej czytanych czasopism i artykułów. Nie zabrakło też katalogu wypełnionego po brzegi magazynami i artykułami.

Zobacz też: Rzetelność – nie szybkość. Apple News wywraca do góry nogami to, co nazywamy „mediami”
Apple News+ to nie tylko magazyny. W usłudze zawarte są między innymi subskrypcje premium od LA Times, czy The Wall Street Journal bez dodatkowej opłaty. Apple stawia także na bezpieczeństwo i prywatność. Ze sceny padły zapewniania, że firma nie sprawdza, co czytelnicy czytają i nie dają dostępu do tych danych reklamodawcom.
Subskrypcja Apple News+ wyceniona została na 9,99 dolarów miesięcznie i ma być dostępna w Chmurze Rodzinnej bez dodatkowych opłat. Usługa w chwili obecnej dostępna będzie wyłącznie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. W tym roku zawita także do Australii i Wielkiej Brytanii.
The post Apple News+. Apple prezentuje zmiany w usłudze, z której wciąż nie możemy korzystać appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/apple-news-nowosci/

%d bloggers like this: