Apple Watch Series 4 LTE ze wsparciem dla eSIM debiutuje dziś w Orange. Jakie ceny?

Apple Watch Series 4 LTE ze wsparciem dla eSIM debiutuje dziś w Orange. Jakie ceny?Apple Watch Series 4 eSIM w Orange
Wraz z polską premierą Apple Watch Series 4, Orange Polska oferuje wsparcie przy pomocy technologii eSIM. Dzięki Apple Watch użytkownicy mogą pozostawać w kontakcie, nawet jeśli nie są  połączeni Bluetoothem z ich iPhone lub nie mają dostępu do Wi-Fi. Apple Watch to atrakcyjna propozycja np. dla osób, które chciałyby uprawiać sport lub jogging jedynie z zegarkiem. Ponadto jeśli użytkownik zapomni zabrać iPhona z domu lub z pracy lub jeśli wyładuje mu się bateria, ma nadal kontakt z rodziną i przyjaciółmi.
Na prezentacji Apple Watch Series 4 w Smart Store Orange, przedstawiciele operatora demonstrowali działanie zegarka, a przede wszystkim jak wygląda parowanie zegarka z iPhone – wszystko odbywa się „automagicznie”, zresztą podobnie jak w przypadku przenoszenia danych pomiędzy iPhone.

Jak to będzie wyglądało technicznie? Główna karta eSIM, którą mamy w iPhone jest bezpłatna, dodatkową kartę eSIM do Apple Watch z tym samym numerem dobieramy w formie usługi „Ekstra karta eSIM”, która przez pierwsze 6 miesięcy jest darmowa w ramach promocji „Mój pierwszy eSIM”, później jej koszt wynosi 9 zł miesięcznie. Każda kolejna aktywacja karty kosztuje 5 zł i później również 9 zł miesięcznie. Możliwe jest aktywowanie maksymalnie 4 kart eSIM z jednym numerem do rożnych urządzeń.
Ceny Apple Watch Series 4 eSIM w Orange

źródło : https://antyweb.pl/apple-watch-series-4-lte-z-esim-orange-ceny/

%d bloggers like this: