Brakuje Ci powodów, by kibicować Legii? Ten może Ci się spodobać

Brakuje Ci powodów, by kibicować Legii? Ten może Ci się spodobaćJak wskazuje informacja prasowa, którą otrzymaliśmy na Antywebową skrzynkę, Legia Warszawa wraz z Hermes Energy Group S.A – największym prywatnym sprzedawcą gazu i energii elektrycznej w
naszym kraju skonstruowała ofertę 1916 energia, w ramach której wszyscy jej nabywcy będą mogli skorzystać z usług nowego sprzedawcy prądu i gazu. Jak podkreślają obydwie strony tego przedsięwzięcia, pomysł na 1916 energia stanowi połączenie pasji do sportu oraz przywiązania do Warszawy z profesjonalizmem i wiedzą o rynku energetycznym.
Cieszy nas, że partnerem Legii w tymprojekcie została nasza Spółka. Jako podmiot odpowiedzialny za techniczny aspekt całej inicjatywy, gwarantujemy najlepszą obsługę Klienta i konkurencyjne ceny.
Marek Kołtonik, dyrektor ds. marketingu Hermes Energy Group S.A.
Klienci, którzy zdecydują się na podpisanie umowy na dostawę energii elektrycznej z 1916 energia zapłacą 223 zł / MWh – jak podano nam w informacji prasowej, jest to o 19,16 % mniej niż przewiduje cennik największego konkurencyjnego warszawskiego podmiotu sprzedającego energię elektryczną. W przypadku gazu ziemnego, cena ma wynosić 96,99 zł / MWh – tutaj można liczyć na 6% oszczędności względem cen proponowanych przez największy podmiot.

źródło : https://antyweb.pl/legia-1916-energia/

%d bloggers like this: