Brzydki, ale fajny. Sweter ze starym logo Windows to coś czego potrzebuję

Brzydki, ale fajny. Sweter ze starym logo Windows to coś czego potrzebujęMicrosoft swojej historii się nie wstydzi i to nie pierwszy raz, gdy odnosi się do niej w taki sposób. Okazuje się, że tym razem padło na… ultrabrzydki sweter ze starym logo Windows (z wersji 95): tuż przed świętami. Trudno go jednak dostać: gigant właśnie powiadamia niektórych fanów na Twitterze, że właśnie zostali wytypowani do otrzymania takiego właśnie prezentu.

Introducing the latest #Windows95 custom “softwear.” Wish you could rock the #WindowsUglySweater? your DMs, because we’re giving a few lucky fans one of their very own. pic.twitter.com/84kQLtYsF2
— Windows (@Windows) December 13, 2018

Gdybym miał wskazać, dla kogo w ogóle jest taki sweter, to na pewno nie wspomniałbym o graczach. To mógłby być bardzo ciekawy prezent dla osoby, która pracuje w IT, lub jest ze środowiskiem komputerów lub retro luźno związana. Niewykluczone, że takie akcesorium pojawi się w oficjalnej sprzedaży akcesoriów Microsoftu – choć trudno mi jest powiedzieć, czy możemy się go spodziewać w Polsce.
Pewne jest jednak to, że ja bym kupił. Na pewno nie wyglądałbym gorzej niż teraz. 🙂
The post Brzydki, ale fajny. Sweter ze starym logo Windows to coś czego potrzebuję appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/windows-sweter/

%d bloggers like this: