Budzik od Google zyskuje wsparcie dla Spotify, koniec nudnych melodii

Budzik od Google zyskuje wsparcie dla Spotify, koniec nudnych melodiiGdzie pobrać aplikację Zegar od Google?
Jeśli nie posiadacie czystego Androida, to prawdopodobnie wasz launcher posiada inny zegarek, który pełni też rolę budzika. Zatem większość z was musi najpierw pobrać i zainstalować zegar od Google. Można to oczywiście bez przeszkód zrobić w sklepie Google Play, wystarczy udać się pod ten link i posiadać smartfona z Androidem 5.0 lub nowszym. Gdy aplikacja będzie już zainstalowana należałoby jeszcze ustawić w niej budzik i zmienić widget, który znajduje się na ekranie głównym, na ten od Google.
Później pozostanie wam już tylko czekać, bo wedle zapowiedzi wsparcie dla Spotify będzie pojawiać się sukcesywnie na kolejnych smartfonach w ciągu całego nadchodzącego tygodnia. Co istotne nie potrzebujecie wcale konta premium w Spotify, wystarczy darmowe, choć wtedy nie ma gwarancji, że nie będzie was budzić jakaś reklama ;-).

Możliwość wyboru dedykowanej playlisty jako budzika to z pewnością bardzo fajny dodatek, który chociaż trochę powinien umilić wam to poranną czynność, którą mało kto z nas lubi. Ja się tylko zastanawiam, dlaczego Google nie zintegrował swojego budzika z usługami Google Music czy nawet YouTube Music, a współpracuje bądź co bądź z konkurencją firmą. Cóż, nie byłby to pierwszy raz kiedy gigant z Mountain View nieco się pogubił. Swoją drogą, aż dziwne, że do tej pory nikt nie wpadł jeszcze na podobny pomysł. Ja go z pewnością przetestuje.
The post Budzik od Google zyskuje wsparcie dla Spotify, koniec nudnych melodii appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/budzik-od-google-wsparcie-dla-spotify/

%d bloggers like this: