CityBee – Auta dostawcze na minuty niedługo w największych miastach w Polsce

CityBee – Auta dostawcze na minuty niedługo w największych miastach w PolsceW Polsce dość mocno zadomowił się już carsharing z autami osobowymi – Panek, 4Mobility czy Traficar większość z Was już kojarzy, ale już od października na polskie drogi w dużych miastach wyjedzie litewskie CityBee, na początek z autami dostawczymi.
CityBee jest liderem carsharingu na Litwie, gdzie działa od 2012 roku. W bazie mają ponad 800 aut, zarówno osobowych jak i dostawczych.
CityBee to firma świadcząca usługi wynajmu samochodów na minuty za pomocą intuicyjnej aplikacji w telefonie. Marka jest pionierem współdzielonej mobilności w Europie Środkowo-Wschodniej i liderem carsharingu na Litwie, gdzie działa od 2012 roku dysponując flotą 800 samochodów osobowych i dostawczych różnych modeli. W Polsce samochody CityBee pojawią się już październiku 2018 r. i na początku będą to auta dostawcze.
Tak jak w innych tego typu usługach, wynajmu samochodu dokonamy za pomocą aplikacji mobilnej, jednak to co wyróżnia CityBee to rozliczenie za wynajem. Nie płacimy tu za pierwsze 50 km, myślę, że w większości wynajmów czy to na przewiezienie mebli, czy nawet przeprowadzkę z dwoma, trzema kursami wystarczy.
CityBee oferuje unikalny i przejrzysty cennik, w którym za pierwsze 50 km nie są naliczane opłaty za przejechane kilometry, a stawki za czas użytkowania zmieniają się w zależności od długości wynajmu.

Płacimy jedynie za czas wynajmu, którego koszt jest już ustalony – 0,99 zł/min, 49 zł/godzinę, 219 zł/dzień oraz 1299 zł/tydzień. Paliwo oraz ubezpieczenie wliczone już jest w cenę wynajmu. Firma zdradza, że flota będzie się składała między innymi z samochodów dostawczych marki Fiat Ducato.
Z okazji uruchomienia usług w Polsce CityBee przygotował specjalną promocję, dzięki której z chwilą startu w Polsce, będziecie mogli wynająć takie auto na godzinę za darmo.

Wystarczy wypełnić formularz na ich stronie, na którym zostawiacie tylko swoje imię i adres email, na który firma prześle kod o wartości 50 zł. Czas na wypełnienie formularza upływa 3 października, prawdopodobnie w ten dzień z CityBee będzie już można zacząć korzystać w naszym kraju.
W jakich miastach CityBee wystartuje? Tej informacji nie mogli nam jeszcze udzielić, poinformowali jedynie, że niedługo pojawi się oficjalna informacja w tej sprawie. Niemniej jak już zauważył jeden z naszych Czytelników w regulaminie, powyższa promocja dotyczy Warszawy, Krakowa i Trójmiasta, więc prawdopodobnie to będą te miasta, w których usługa zadebiutuje w pierwszych dniach października.
The post CityBee – Auta dostawcze na minuty niedługo w największych miastach w Polsce appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/citybee-auta-dostawcze-na-minuty/

%d bloggers like this: