Co dostaniemy w cenie najdroższych abonamentów poza „wielką czwórką”

Co dostaniemy w cenie najdroższych abonamentów poza „wielką czwórką”Całe zestawienie najdroższych abonamentów znajdziecie w tym wpisie – Orange obniża cenę za najdroższy abonament. Sprawdźmy, co mają pozostali w najdroższych opcjach, natomiast samą końcową tabelkę porównawczą wkleję Wam tutaj.

Wielka czwórka
Orange
Play
Plus
T-Mobile
Abonament
69,99 zł
60,00 zł
70,00 zł
50,00 zł
Rozmowy K/S
nielimitowane
nielimitowane
nielimitowane
nielimitowane
Wiadomości SMS/MMS
nielimitowane
nielimitowane
nielimitowane
nielimitowane
Aktywacja
49,99zł
50,00zł
0,00zł
20,00zł
Internet
20 GB
30 GB
12 GB
10 GB
Dodatki
100 minut na rozmowy międzynarodowe do USA, Kanady i Europy. Tańsze telefony
Darmowy Tidal, HBO GO i Showmax za darmo na pół roku. Pakiet podstaowy i rozszerozny w Play NOW
Pakiet IPLA Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA. 120 minut na wychodzące rozmowy międzynarodowe
Brak

 
Są tu dwie korekty w porównaniu ze źródłowym wpisem – wysokość abonamentu Orange wróciła do tej sprzed promocji, czyli – 69,99 zł i w opcjach dodatkowych w Plusie, w abonamencie za 70 zł dodałem 120 minut na wychodzące rozmowy międzynarodowe.
Alternatywna oferta do najdroższej w Orange
Szukając alternatywy dla poszczególnych operatorów strukturalnych, będę wybierał oferty operatorów, którzy działają na ich nadajnikach, aby pokazać prawdziwą alternatywę dla tych, którzy są zadowoleni z zasięgu czy prędkości sieci w swojej lokalizacji wybranego operatora.
W przypadku Orange będzie to więc nie kto inny jak nju mobile. Do dyspozycji mamy 69,99 zł, tyle zapłacimy za najdroższy abonament w Orange, w którym mamy nielimitowane rozmowy stacjonarne i komórkowe, nielimitowane SMS-y/MMS-y, 20 GB transferu danych oraz 100 minut na połączenia międzynarodowe do Europy, USA i Kanady.
Co za to dostaniemy w nju mobile? Bierzmy najdroższą opcję za 39 zł. Już na start mamy to samo, czyli nielimitowane rozmowy do wszystkich, nielimitowane wiadomości oraz 20 GB transferu danych, a po dwóch latach będziemy mieli tu aż 60 GB. Zostaje nam 30,99 zł, możemy je schować do kieszeni albo też dokupić internet dodatkowy za 19 zł, który podpina się pod numer główny, a w którym mamy dodatkowe 20 GB, które też urośnie do 60 GB po dwóch latach. Mamy jeszcze 11,99 zł, co z tym zrobić? Kupić numer dodatkowy za 9 zł, który również podpinamy pod numer główny.

źródło : https://antyweb.pl/co-dostaniemy-w-cenie-najdrozszych-abonamentow-poza-wielka-czworka/

%d bloggers like this: