Czy warto kupić PADA ZA 800 ZŁ?!

Czy warto kupić PADA ZA 800 ZŁ?!

Powiedzmy sobie szczerze, DualShocki 4 nie są idealne – w dodatku Sony nie zrobiło do tej pory żadnego oficjalnego pada premium, który mógłby konkurować z kapitalnym Xbox Elite. Dlatego inni próbują, w tym znana z akcesoriów gamingowych firma Razer. Jakiś czas temu miałem przyjemność testować przewodowego pada Razer Raiju – to świetne urządzenie z jedną zasadniczą wadą, oferuje wyłącznie połączenie przewodowe.
W czym więc jego następca, Razer Raiju Ultimate jest lepszy? Oferuje bezprzewodowe połączenie z PS4 (ale również PC) – dziękuję, pozamiatane, to najlepszy pad do PlayStation 4. Kropka.
Na szczęście brak kabla (choć można się podłączyć do konsoli i komputera również za jego pomocą) to nie jedyne zmiany w konstrukcji. Zniknęło dziwne wybrzuszenie z przyciskami funkcyjnymi, a dodatkowe przyciski można teraz skonfigurować za pomocą aplikacji na iOS i Androida. Są wymienne „grzybki” i krzyżak oraz, uwaga, podświetlenie LED z którego słyną gamingowe sprzęty. Ale spokojnie, można je wyłączyć.
Na dobrą sprawę Razer Raiju ma tylko jeden minus. Kosztuje 800 złotych – czyli tyle, ile 4 DualShocki 4.
The post Czy warto kupić PADA ZA 800 ZŁ?! appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/razer-raiju-ultimate-test/

%d bloggers like this: