Devil Energy tym razem pojechał po bandzie, z pedofilią w tle daleko nie zajadą już w Polsce

Devil Energy tym razem pojechał po bandzie, z pedofilią w tle daleko nie zajadą już w PolsceW przypadku poprzednich reklam miałem mieszane uczucia, kłuła w oczy prowokacja. Najpierw obraz kobiety, której twarz i usta podciąga do góry ręka mężczyzny z opisem: „Ona już wie, co za chwilę będzie miała w ustach”. Następnie, po burzy w sieci opublikowali kontrgrafikę z mężczyzna w roli głównej i opisem: „On już wie, w czym za chwilę zatopi usta”. Jednych oburzało, innych zaskakiwała koncepcja. Niemniej dało się to przełknąć, uznając za oryginalny pomysł.
Obie grafiki zniknęły już z profilu tej firmy na FB, obie kontrowersyjne reklamy Devil Energy opisywaliśmy w listopadzie 2017 roku, ale to co dziś uskutecznili nie powinno zostać tylko usunięte i zapomniane.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = ‘https://connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v3.2’; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Roman już wie co niedługo będzie miał w ustach.
Opublikowany przez Devil Energy Środa, 30 stycznia 2019

To ogromny problem, ból i cierpienie wielu ludzi w Polsce i na całym świecie, którzy doświadczyli tego nieopisanego cierpienia, jakim jest pedofilia. Grafika przedstawia rozebranego chłopca, bez innych osób w tle, ale nawiązując do poprzednich grafik reklamowych, tak sugestywnie, że nie pozostawiają nikomu wątpliwości.

Przykre to, że takie akcje mają jeszcze miejsce w polskiej sieci. Mam nadzieję, że zostanie to już teraz ukrócone ostatecznie.
The post Devil Energy tym razem pojechał po bandzie, z pedofilią w tle daleko nie zajadą już w Polsce appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/devil-energy-tym-razem-pojechal-po-bandzie-z-pedofilia-w-tle/

%d bloggers like this: