Dni Otwarte z Xperią w T-Mobile

Dni Otwarte z Xperią w T-MobileSpis treści:
Jak załapać się na promocję?
Xperia XZ3 wyznacza nową granicę
Oczekując na dźwięk i wizję
Wyświetlacz OLED – a co to takiego?
Chwila dla audiofila
Uciec poza granice… ekranu
Za jednym kliknięciem
W trosce o baterię
Dni otwarte tylko do połowy grudnia!
Dni otwarte z Xperią trwają już od 8 listopada. Od tego dnia salony T-Mobile w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Sosnowcu, Tarnowie, Chełmie, Legnicy, Legionowie i Gorzowie mają przygotowane dla swoich klientów specjalne prezenty.
Jak załapać się na promocję?
Promocja przygotowana została z myślą o wszystkich, którzy planują lub rozważają zakup smartfonu Xperia XZ3, XZ2 lub XZ2 Compact. To właśnie oni, w podziękowaniu za swoją decyzję, otrzymają w prezencie głośnik EXTRA BASS SRS-XB01. Urządzenie jest wodoodporne i bezprzewodowe, zatem stanowi użyteczny prezent, jeśli pomyśleć o zimowych, górskich wypadach lub nadchodzącym lecie. A i w domowych warunkach sprawdzi się idealnie (zwłaszcza, jeśli warunki nie pozwalają nam na posiadanie dużego, zajmującego sporo przestrzeni, zestawu głośników). Modele wcześniejsze, czyli Xperia XZ1 i XZ Premium, dostępne są natomiast w zestawach zawierających słuchawki MDR- ZX110. Dodatkowo, do Xperii XA1 w salonie dorzucą nam etui SCSG30 z funkcją podstawki. Warto się zainteresować.
Dokładna lista punktów objętych promocją znajduje się na oficjalnej stronie producenta https://blogs.sonymobile.com/pl/2018/11/08/dni-otwarte-z-xperia-w-t-mobile/#gref. Zanim jednak ruszysz do najbliższego salony T-Mobile, dowiedz się, dlaczego warto zainteresować się Xperią XZ3.
Xperia XZ3 wyznacza nową granicę
Wśród producentów urządzeń mobilnych od lat trwa szaleńczy wręcz wyścig, na którego końcu czekają legiony nowych klientów oraz lojalność starych użytkownikow. Orężem w tej batalii są nie tylko ceny i promocje, ale również bezustanne ustanawianie nowych granic technologicznych, których konkurencja ma zbyt szybko nie przekroczyć. Bo to, że je w końcu przekroczy, jest jednym z największych pewników we wszechświecie. A więc rewolucja trwa; smartfony przejmują role coraz to nowych urządzeń cyfrowych, dorównując im, a czasem nawet przeskakując o długość, lub dwie. Co ciekawe, wraz z galopującym postępem w ramach kilku technologii, nie przybywa nam nowych wynalazków! Trudno wyobrazić sobie rewolucję podobną do tej, która wybuchła, kiedy zaprezentowano pierwszy telefon robiący zdjęcia. Dziś postęp to głównie udoskonalanie i na tej właśnie niwie trwa największa przepychanka. Kolejne urządzenia cyfrowe właściwie znikają z rynku lub lądują na półkach profesjonalistów, lub entuzjastów starych technologii. Tak stało się z popularnymi ongiś gameboyami, odtwarzaczami mp3 i kieszonkowymi aparatami cyfrowymi. Dzisiejsze smartfony mają to wszystko w swoim zasięgu. A przecież już od jakiegoś czasu oglądamy na nich również filmy (w całkiem dobrej jakości!), gramy w coraz bardziej zaawansowane gry i kręcimy materiały wideo w niczym nieustępujące tym, które do niedawna mogliśmy robić tylko za pomocą dużych i drogich kamer. Sony, jak przystało na producenta ambitnego i świadomego faktu, że cały świat telefonii mobilnej depcze mu po piętach, zaprezentował jakiś czas temu Xperię XZ3. Ten smartfon miał wbić flagę jeszcze dalej. Dziś, z okazji dni otwartych w salonach T-Mobile, można nabyć go w bardzo korzystnej, promocyjnej ofercie. Warto się, chociaż przejść i sprawdzić, o co tyle szumu.
Oczekując na dźwięk i wizję
David Bowie w swoim utworze „Sound and Vision” z legendarnego albumu „Low” (1977 r.) czekał na „dar dźwięku i wizji”. Dziś na stronie Sony znajdziemy obietnicę, że dzięki Xperii XZ3 „zobaczymy więcej, usłyszymy więcej i więcej poczujemy”. Cóż za niesłychana cyfrowa synestezja! Oprócz tego producent zapewnia, że jego urządzenie pozwoli nam „odpocząć od codzienności” (ok, wszyscy tego potrzebujemy), „zanurzając się w świecie rozrywki” (a tej nigdy dość). Ktoś powie, że obiecywanie zmysłowego Eldorado to schemat stary jak prasa, radio i telewizja. Nie da się jednak ukryć, że komputer, przyzwoitej klasy telewizor, aparat, kamera i odtwarzacz muzyki, zamknięte w jednym małym urządzeniu, mogłyby spełniać oczekiwania nie tylko młodego Davida Bowiego (a jak wiadomo, był on entuzjastą nowoczesnych technologii).
Wyświetlacz OLED – a co to takiego?
Jeśli chodzi o smartfony, dziedziną, która najbardziej przyczynia się do przesuwania technologicznych granic, są bez wątpienia wyświetlacze. Te, w które wyposażone są najnowsze urządzenia, gwarantują nam obraz do tego stopnia porażający bogactwem szczegółów, że właściwie przestajemy zwracać uwagę na niewielką liczbę cali. Gdzie te czasy, kiedy ekrany telefonów męczyły wzrok okrutną pikselozą! Dobrnęliśmy do momentu, w którym nie tylko monitory komputerów, ale i porządne telewizory mogą się czuć zagrożone (zakładając, że czują cokolwiek). Smartfon Xperia XZ3 wyposażony został w wyświetlacz OLED, wykorzystujący technologię obecną do tej pory w telewizorach Sony BRAVIA®. Tym, co może wyróżniać go spośród propozycji innych producentów, są wzmocnione kolory i kontrast standardu High Dynamic Range (HDR), zapewniające niezwykle szczegółowy obraz. Wrażenie robi również rozdzielczość QHD+ (1440 × 2880 pikseli), która wynosi niewielki ekran smartfonu na zupełnie nowy poziom. Dołóżmy do tego system wibracji dynamicznej i głośniki stereo zapewniające przestrzenny dźwięk (S-Force Front), a otrzymamy prawdziwe centrum multimedialne, które rzeczywiście może nas od tej naszej rzeczywistości oderwać. Byle tylko nie za bardzo. Takie lądowania zwykle wyjątkowo bolą.

źródło : https://antyweb.pl/dni-otwarte-z-xperia-w-t-mobile/

%d bloggers like this: