Dying Light 2: wszystko, co wiemy o grze

Dying Light 2: wszystko, co wiemy o grzePierwsze Dying Light nie było może najlepszym FPS-em w historii, ale pozwoliło polskiemu Techlandowi rozgościć się pośród czołówki światowych producentów gier. Pomysłowa, dopracowana, wplatająca parkour do postapokaliptycznego świata opanowanego przez zombie. Udało się, wszystko zagrało tak jak trzeba i moim zdaniem była to jedna z najlepszych gier 2015 roku. Nikogo nie powinno więc dziwić, że masa osób czeka na drugą odsłonę – tę zaprezentowano na tegorocznych targach E3, dzięki czemu wiemy już dość dużo na temat gry.
3 lata wytężonej pracy
Dying Light pojawiło się na półkach sklepowych pod koniec stycznia 2015 roku, wygląda więc na to, że od razu po skończeniu prac nad jedynką wzięto się za część drugą. Kontynuacja rozgrywać się będzie 15 lat po apokalipsie, w fikcyjnym europejskim mieście będącym swoistą bezpieczną strefą dla ocalałych.

Pierwszy Dying Light nie należał może do największych gier jeśli chodzi o rozmiar map, ale zdecydowanie było gdzie biegać i jeździć – dwójka ma zaoferować miasto będące, uwaga, 4 razy większe niż wszystkie mapy pierwszego Dying Light, łącznie.
Ekipa Screenrant, która miała przyjemność obejrzeć demo Dying Light 2 opowiada o fragmencie mocno przypominającym jedną ze scen z filmu I Am Legend z Willem Smithem. Bohater zakradł się do budynku, w którym nieumarli spali w trakcie dnia, narobił jednak zbyt dużego hałasu i musiał uciekać na zewnątrz – na szczęście światło dzienne powstrzymało zombiaki, które zaniechały pościgu. Wcześniej natomiast protagonista prześlizgiwał się między złoczyńcami, których w grze ma być cała masa.

źródło : http://antyweb.pl/dying-light-2-wszystko-co-wiemy-o-grze/

%d bloggers like this: