Ekran czaruje, zdjęcia “jak z lustrzanki”, ale odblokujecie go tylko pinem. Samsung Galaxy A50 – recenzja

Ekran czaruje, zdjęcia “jak z lustrzanki”, ale odblokujecie go tylko pinem. Samsung Galaxy A50 – recenzjaPo kilku latach z Samsungami Galaxy S, “przycebuliłem” i poszedłem w tańsze smartfony. Czy żałuję? Nie. Owszem pewnym rzeczom w OnePlus 6 ufam mniej (bluetooth, aparat), ale smartfon nadrabia to prędkością działania, która po grubo ponad pół roku wciąż mnie zachwyca. I napiszę to z pełną powagą – OP6 po takim czasie działa mi lepiej niż S6 i S7 Edge, choć do tego drugiego mam ogromny sentyment i bardzo się cieszę, że używałem go przez dwa lata. Chciałem jednak sprawdzić o co ten cały szum z chińskimi smartfonami i stać się jego posiadaczem.
Zobacz też: Samsung Galaxy S7 Edge – recenzja po dwóch latach używania
A piszę o tym dlatego, że wiele osób zapomina tańszych modelach smartfonów czołowych producentów. Ogromną popularnością cieszył się w naszym kraju Samsung Galaxy A7 2018. Nie był to smartfon idealny, nie był też najtańszy, ale odpowiednia promocja i fajne ceny u operatorów sprawiły, że wiele osób zdecydowało się właśnie na niego. Jestem więcej niż pewny, że tak samo będzie z Galaxy A50, nowym przedstawicielem średniej półki. W stosunku do konkurencji wydaje się trochę za drogi (przynajmniej na razie), kilka rzeczy mi w nim nie pasuje, ale jednak to solidny, dobrze działający smartfon ze świetnym ekranem i bardzo dobrymi aparatami. Ale po kolei.
Wygląda i wykonanie Samsunga Galaxy A50
Smartfon wygląda dobrze, może się podobać. Wykonanie wydaje się solidne i schludne. Kiedy jednak przyjrzymy się bliżej – zobaczymy, że zarówno plecki, jak i ramka wykonane są z plastiku. Nie ukrywam, że byłem tym trochę zaskoczony, jednak za te pieniądze można byłoby się spodziewać chociaż metalu łączącego szkło Gorilla Glass z plastikiem z tyłu. Trochę nie ufam plastikowym pleckom uważając, że bardzo szybko się porysują, tymczasem podczas testów nic takiego się nie stało, napawa to więc optymizmem, że jednak tworzywo sztuczne jest odpowiednio odporne i będzie nieźle trzymać. Nieźle wygląda też testowana przeze mnie niebieska wersja kolorystyczna.

źródło : https://antyweb.pl/recenzja-samsung-galaxy-a50/

%d bloggers like this: