Filmy świąteczne, które umilą magiczny czas z rodziną. Co warto obejrzeć?

Filmy świąteczne, które umilą magiczny czas z rodziną. Co warto obejrzeć?Najlepsze filmy świąteczne: co warto zobaczyć?
Ekspres Polarny
Przepiękna i niezwykle malownicza produkcja o chłopcu, który nie wierzy w istnieje Świętego Mikołaja. Ku jemu zdziwieniu w Wigilię nadjeżdża tajemniczy pociąg, którego dość nietypowy konduktor, zaprasza chłopca na pokład. Tak rozpoczyna się wielka podróż Krzysia, podczas której poznaje całe grono nowych znajomych, przeżywa przygody o których nawet mu się nie śniło, no i ostatecznie nie pozostaje mu nic innego, jak tylko uwierzyć! Jeden z najlepszych i najbardziej efektownych filmów animowanych o świętach, jaki kiedykolwiek powstał!

Grinch: Świąt nie będzie
Prawdopodobnie każdy w swoim życiu poznał ludzi, którzy mają ciągle nie po drodze ze świętami. Nazywanie ich Grinchem nie wzięło się znikąd, a właśnie z opowieści o tajemniczym zielonym stworze, który nie cierpi związanych z nimi uroczystości i zrobi wszystko, by mieszkańcom Ktosiowa ten czas uprzykrzyć. Na szczęście znajdują się tacy, którzy są w stanie stawić mu czoła — ale z jakim skutkiem, to się dopiero okaże! Jedna z tych pozycji, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością — warto jednak mieć na uwadze, że ani nie był to debiut postaci na srebrnym ekranie, ani jego koniec — najnowszą opowieść o zielonym potworku który nie znosi świąt możecie zobaczyć teraz w kinie, jednak klasyk sprzed kilkunastu lat wciąż daje od groma frajdy!

Zobacz też: Grudniowe premiery Netflix
Gwiazdka Charliego Browna
Krótka animacja, która zadebiutowała w 1965 roku o tytułowym Charliem, który ma dość świątecznej komercji. Wybiera się więc na poszukiwanie odpowiedzi co faktycznie mają oznaczać święta. Reżyserowanie świątecznego przedstawienia nie jest sprawą łatwą, ale — akurat temu bohaterowi — wyjątkowo potrzebną!

źródło : https://antyweb.pl/najlepsze-filmy-swiateczne/

%d bloggers like this: