Filmy z Amazon Prime i audiobooki z Audible za darmo dla pasażerów FlixBus

Filmy z Amazon Prime i audiobooki z Audible za darmo dla pasażerów FlixBusTo świetna wiadomość, taki jeden film czy serial lub książka audio, mogą uprzyjemnić podróż i sprawić, że szybciej nam ona minie. Po zalogowaniu się do pokładowej sieci WiFi uzyskamy bezpłatny dostęp do treści, udostępnianej przez Amazon Prime, to jeśli chodzi o filmy i seriale oraz przez Audible w postaci audiobooków.

Daniel Krauss, współzałożyciel i CIO w FlixMobility:
Dokładamy starań, aby podróż autobusem była jak najprzyjemniejsza. Dzięki wprowadzeniu systemu rozrywki pokładowej FLIXtainment nasi pasażerowie będą mieli dostęp do najwyższej klasy rozrywki od momentu wejścia do autobusu. W 2019 roku w system wyposażona będzie większość floty FlixBusa w całej Europie, a treści rozszerzane o dodatkowe wersje językowe.
Na początek dostępnych będzie 25 hollywoodzkich filmów w 6 wersjach językowych, ponad 100 audiobooków, 7 seriali telewizyjnych, 75 e-booków, 30 czasopism i 20 mini gier, z czego w polskiej wersji językowej 12 filmów oraz 5 audiobooków, kolejne polskojęzyczne treści systematycznie mają być dodawane do FLIXtainment.
Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska:
Polska jest kolejnym krajem po Szwecji, Danii i Francji, w którym startuje system FLIXtainment. Łącząc technologię FlixBusa z Amazon Prime Video i Audible, kontynuujemy podnoszenie jakości na rynku międzymiastowych połączeń autobusowych.

źródło : https://antyweb.pl/filmy-z-amazon-prime-i-audiobooki-z-audible-za-darmo-dla-pasazerow-flixbus/

%d bloggers like this: