Firewall: Zero Hour to najlepsza strzelanina w jaką zagracie na PlayStation VR!

Firewall: Zero Hour to najlepsza strzelanina w jaką zagracie na PlayStation VR!Gogle wirtualnej rzeczywistości od Sony wciąż starają się zawitać do jak największej liczby domów i trafić na głowy kolejnych graczy. Nie jest to łatwe zadanie, jednak biorąc pod uwagę różnorodność gier i aplikacji oraz zaangażowanie twórców w stworzeniu najlepszych doznań i możliwie jak największej zabawy zmierzamy w kierunku ekspansji tego typu rozrywki. Widać to po samym Sony. Firma dba o to, by gry przygotowywane na PSVR stały na jak najwyższym poziomie. Najlepszym przykładem jest najnowsza produkcja pod tytułem Firewall: Zero Hour. Jest to jeden z lepszych, jeśli nie najlepszy FPS dostępny na konsolę Playstation 4 wyposażoną w gogle Playstation VR.
First Person Shooter to gatunek, który jednoznacznie kojarzy mi się z wirtualną rzeczywistością. Wcielanie się w żołnierzy i najemników od wielu lat daje nam ogromną satysfakcję, a kolejne odsłony Call of Duty i Killzone cieszą się ogromną popularnością. Wirtualna rzeczywistość, jak żadne inne medium, pozwala nam poczuć na własnej skórze dynamizm towarzyszący większości FPS-ów, a Firewall: Zero Hour przeznaczone na Playstation 4 z goglami PlayStation VR robi to w bardzo przemyślany i zaskakująco dobry sposób. To gra, która powinna trafić do każdego posiadacza PlayStation VR i jest świetnym tytułem zachęcającym do zabawy w wirtualnej rzeczywistości.

Praca najemnika do najprzyjemniejszych nie należy — przynajmniej jeśli chodzi o czyhające w każdej misji niebezpieczeństwo. Zatrudnieni przez tajemniczą organizację przemierzamy kolejne lokacje, łamiemy zabezpieczenia zapór sieciowych, hakujemy komputery. A co najważniejsze, utrzymujemy się przy życiu i eliminujemy wrogów — wszystko dla zysku. Tak mniej więcej wygląda nasza codzienność i każda kolejna wyprawa w grze przygotowanej przez studio First Contact Entertainment i wydanej w naszym kraju przez Sony Interactive Entertainment Polska.
Firewall: Zero Hour to taktyczna gra sieciowa osadzona w świecie najemników zatrudnionych do kradzieży wrażliwych danych zaszyfrowanych na komputerach ukrytych i rozsianych po całym świecie. Gracze podzieleni są na dwie czteroosobowe drużyny. Jedni wcielają się w atakujących, drudzy w ochraniających. Ci pierwsi muszą odnaleźć urządzenia blokujące dostęp do sieci a następnie przechwycić dane z zaszyfrowanego laptopa. Ekipa odpowiedzialna za ochronę musi opracować strategię ochrony i bronić cennych danych za wszelką cenę, w tym także poświęcając swoje życie.

źródło : https://antyweb.pl/firewall-zero-hour-ps-vr/

%d bloggers like this: