Fitbit Charge 3 już dostępny w Polsce. Ile kosztuje najnowsza opaska firmy?

Fitbit Charge 3 już dostępny w Polsce. Ile kosztuje najnowsza opaska firmy?Opaski fitness od kilku lat już cieszą się niesłabnącą popularnością. W tej kwestii jest w czym wybierać na rynku, ale nie bez powodu jednymi z najchętniej wybieranych przez użytkowników modeli pozostają te od firmy Fitbit. Producent ma w swojej ofercie kilka modeli opaski. A teraz do sklepów trafia najnowsza z opasek: Fitbit Charge 3. Co się zmieniło w porównaniu do poprzedniego modelu?

Zobacz też: Następca Pebble i tańszy Apple Watch w jednym? Sprawdzamy Fitbit Versa
Fitbit Charge 3: więcej, lepiej i wodoodpornie
Każde kolejne wcielenie sprzętu przynosi nam zestaw udoskonaleń, tym razem — bez większego zaskoczenia — sprawa ma się identycznie. Nowy Fitbit Charge 3 to nie tylko nowa konstrukcja (tym razem wykończona aluminium), ale także więcej opcji w kwestii dostosowania jej do własnego widzimisię. Użytkownicy będą mogli w łatwy sposób wymieniać paski, pomiędzy którymi będą mogli przebierać. Jest też nieco większy ekran OLED lepszej rozdzielczości, który pokryto Corning Gorilla Glass 3. Wygląd to jednak nie wszystko: nowa wersja opaski przynosi także:
ulepszoną technologię śledzenia tętna PurPulse,
współpracę z telefonicznym modułem GPS,
czujnik SpO2,
nowe typy ćwiczeń (m.in. joga, pływanie, bieganie, podnoszenie ciężarów) oparte o wyznaczane przez użytkowników cele;
powiadomienia ze smartfona;
bateria która wystarczy nawet na 7 dni działania;
wodoodporność do 50 metrów.
Najnowsza opaska Fitbit powoli trafia do sklepów — i poznaliśmy też już sugerowane polskie ceny. Na naszym rynku dostępne będą warianty bez płatności zbliżeniowych (645 zł) oraz z płatnościami zbliżeniowymi (748 zł). Druga wersja opaski dostępna będzie w sklepach od listopada.
The post Fitbit Charge 3 już dostępny w Polsce. Ile kosztuje najnowsza opaska firmy? appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/fitbit-charge-3-co-nowego-ceny/

%d bloggers like this: