Folx kończy działalność, macie 2 miesiące na przeniesienie numeru do innej sieci

Folx kończy działalność, macie 2 miesiące na przeniesienie numeru do innej sieciTo miała być nowa jakość wśród operatorów wirtualnych, oparta na modelu subskrypcyjnym, a całość zarządzana z poziomu aplikacji mobilnej. Wystartowali na początku grudnia zeszłego roku początkowo w kilku miastach – w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu i w Katowicach (konurbacja śląska), a jeszcze w kwietniu rozszerzyli działalność na Białystok, Bydgoszcz, Częstochowę, Lublin oraz Szczecin.

Nowe karty SIM można było zamówić poprzez kuriera, który dostarczał kartę pod drzwi i od razu rejestrował numer. Dostępna była jedna taryfa w cenie 29,99 zł miesięcznie, a w niej pełen no limit na rozmowy i wiadomości oraz aż 20 GB transferu danych. To wszystko już przeszłość, teraz na stronie Folx możemy przeczytać komunikat o zakończeniu świadczenia usług:
Folx podjął decyzję o zakończeniu swojej działalności. W związku z tym od 12 lipca 2018 zamówienie Usługi przez nowych Klientów nie będzie już możliwe.

Co z numerami, które posiadacie? To zależy jaki macie okres rozliczeniowy, numer zostanie zdezaktywowany 2 miesiące od rozpoczęcia się nowego okresu rozliczeniowego.

Cóż, nie wyszło, z całej tej przygody z Folx płynie jeden pozytywny aspekt dla klientów – ci którzy się zdecydowali skorzystać, zgarnęli fajne numery, które teraz po prostu mogą przenieść do innego operatora. Jeśli jeszcze tego nie zrobili wcześniej w przypadku, gdy samo zamówienie nowej kart SIM w Folx miało tylko to na celu, czyli złapanie fajnego, prostego numeru.
The post Folx kończy działalność, macie 2 miesiące na przeniesienie numeru do innej sieci appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/folx-konczy-dzialalnosc/

%d bloggers like this: