FOX Play i National Geographic Play już w Polsce – nowa oferta VOD i największe hity obydwu stacji online!

FOX Play i National Geographic Play już w Polsce – nowa oferta VOD i największe hity obydwu stacji online!Nie tak dawno zadawałem pytanie o to, kiedy będę mógł obejrzeć poprzednie sezony American Horror Story jednocześnie oglądając najnowszy w telewizji. Emitowany właśnie „AHS: Apokalipsa” naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył, ale zaległości pozostały. Dziś sytuacja zmienia się diametralnie, ponieważ niedostępne dla szerszego grona widzów seriale, filmy i programy spółki FOX Networks Group nareszcie trafiają do oferty serwisów VOD. Dzieje się to dzięki współpracy z nc+ będącą pierwszą platformą w Polsce, która będzie oferowała klientom treści emitowane między innymi na kanałach FOX oraz National Geographic.
O jakich tytułach mówimy? Nie chcę być gołosłowny pisząc, że wśród nich znajdują się świetne produkcje, dlatego poniżej znajdziecie pełną listę już dostępnych treści, ale miejcie na uwadze fakt, że do końca roku oferta poszerzy się o kolejne, bardzo znane produkcje, o których napiszę za chwilę.
Oferta FOX Play i National Geographic Play

Seriale w FOX Play:
The Walking Dead – sezony 1-8
Outcast: Opętanie – sezon 1
Miasteczko Wayward Pines – sezony 1-2
Demony Da Vinci – sezony 1-3
Legion – sezon 1
Atlanta – sezon 1
American Horror Story –  – sezony 1-7
Kości – sezony 1-3
Homeland – sezony 1-3
Ostatni prawdziwy mężczyzna – sezony 1-3
Współczesna rodzina – sezony 1-3
Z archiwum X – sezony 1-9 (potwierdzone w ncplusgo.pl)

 
Programy w National Geographic Play:

Są to bloki tematyczne, w ramach których można znaleźć kilka programów
Katastrofa w przestworzach
Obcy
Wielkie koty
Dinozaury
Zagadki kryminalne
Egipt
Kosmos
Zmiany klimatyczne
Wielkie konstrukcje
Naziści
Drapieżniki
Katastrofy naturalne
Rekiny
II wojna światowa
Afryka
Kierunek Wild
Europa
Węże
Katastrofy
Kultury świata
I wojna światowa
Stephen Hawking
Jak obiecałem, na liście produkcji zmierzających do serwisów znajdziemy takie perełki jak: „24: Dziedzictwo”, „Z Archiwum X”, „Jak poznałem waszą matkę”, „Bob’s Burgers”, „Zawód Amerykanin” czy „The Gifted: Naznaczeni”. To bez wątpienia ogromna gratka dla fanów „X-Files”, którego w Polsce nie uświadczyliśmy w innej formie niż wydania DVD. Te i wiele innych tytułów ma zawitać do FOX Play i National Geographic Play do końca roku.
Jak oglądać FOX Play i National Geographic Play

Warto nadmienić już na początku, że FOX Play był dostępny w Polsce dzięki operatorom Vectra i Toya od 2015 roku. Obecnie jednak serwis www jest już nieaktywny i treści trafił do usług VOD wymienionych operatorów. Na tej samej zasadzie działa współpraca z nc+.
Zgodnie z zapowiedziami wdrażamy naszą strategię wprowadzenia marek FOX i National Geographic w segment SVOD. We współpracy z naszymi partnerami dostarczamy widzom najwyższej jakości usługi na życzenie. Cieszymy się, że serwisy FOX Play i National Geographic Play zostaną udostępnione w Polsce we współpracy z nc+. „Dzięki naszej usłudze, abonenci nc+ otrzymają dostęp do tysięcy odcinków seriali z wytwórni 20th Century Fox, fox21 studios oraz tytułów nadawanych globalnie na kanałach FOX oraz National Geographic. W chwili uruchomienia usługi, użytkownicy platformy będą mieli dostęp do wielu sezonów tak popularnych tytułów, jak „The Walking Dead", „Legion”, „Kości”, „American Horror Story”, „Geniusz”, „Katastrofa w przestworzach" czy „Kosmos” – Maciej Bral, General Manager FOX Networks Group CE.
Partnerstwo z nc+ oznacza, że produkcje będą oferowane w ramach ofert tej platformy – na smartfonach, tabletach i komputerach treści będą dostępne w serwisie nc+ Go oraz na telewizorach dzięki nc+ GO TV. Dostęp będzie darmowy dla abonentów z ofertą Extra+, którzy umowę podpiszą po 1 października lub ją przedłużą. Dla pozostałych klientów (oferty Start+ lub Comfort+) przygotowano ofertę opiewającą na kwotę 10 zł miesięcznie (przedłużenie umowy) i 20 zł (opcja dodatkowa) w przypadku FOX Play oraz 5 zł miesięcznie za National Geographic Play (przedłużenie umowy) i 10 zł (opcja dodatkowa dla aktualnych abonentów). Przydatne linki: FOX Play w nc+ i Nat Geo Play w nc+.
Cieszymy się, że jako pierwszy operator telewizyjny na polskim rynku udostępnimy naszym abonentom bogate kolekcje FOX Play i National Geographic Play, z których będą mogli korzystać na wielu urządzeniach. Nasi abonenci coraz częściej oglądają swoje ulubione seriale i programy również poza regularną anteną, dlatego stale rozwijamy naszą ofertę treści na życzenie. – Edyta Sadowska, Wiceprezes Zarządu ds. programowych platformy nc+.
FOX Play i National Geographic Play dla wszystkich na Player+
Osoby niebędące abonentami nc+ będą mogły sięgnąć po serwis Player+, gdzie również pojawią się te treści, ale na szczegóły musimy jeszcze zaczekać. Miejmy nadzieję, że ceny nie będą zwalać z nóg i oferta będzie pokrywać się w 100% z tym, co oferują serwisy w ramach propozycji nc+. W przeciwnym razie trudno będzie mi tu mówić o rewolucji, skoro grono potencjalnych odbiorców nadal będzie mocno ograniczone.
Aktualizacja: Okazuje się, że „Z archiwum X” już jest w ofercie na ncplusgo.pl.
 
 
The post FOX Play i National Geographic Play już w Polsce – nowa oferta VOD i największe hity obydwu stacji online! appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/fox-play-i-national-geographic-play-juz-w-polsce/

%d bloggers like this: