Gmail bije rekordy popularności – i raczej nikogo to nie powinno dziwić

Gmail bije rekordy popularności – i raczej nikogo to nie powinno dziwićZobacz też: Google udostępnia nowe narzędzia do zarządzania historią wyszukiwania
Google to firma, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Wyszukiwarka, przeglądarka, poczta, mobilny system operacyjny, narzędzia biurowe i rozwiązania w chmurze — to tylko niektóre z usług znajdujących się w portfolio giganta z Mountain View. Każdy, kto ma dostęp do internetu, korzysta przynajmniej z jednego narzędzia Google, nawet jeśli robi to nieświadomie. Popularna skrzynka pocztowa Gmail od lat jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań. Sam z niej korzystam od chwili możliwości rejestracji.

1.5 billion users and counting. Thank you → https://t.co/1sm8jbRGkr pic.twitter.com/XaP9sfQT3i
— Gmail (@gmail) October 26, 2018

Półtora miliarda zarejestrowanych użytkowników i rośnie. Tak brzmi tweet wysłany dziś z oficjalnego konta poczty elektronicznej Gmail. W lutym 2016 roku to samo konto informowało o miliardzie aktywnych użytkowników, a to oznacza, że do dziś zarejestrowano kolejne 500 milionów. Liczba oszałamiająca, jednak nie oznacza wcale, że chodzi o ludzi. Wielu z nas posiada kilka skrzynek pocztowym w usłudze Gmail i one też liczą się jako użytkownicy. Niemniej jednak taki przyrost, w niespełna 3 lata robi, wrażenie. Pracownicy odpowiedzialni za kontakt ze społecznością przygotowali z tej okazji krótką animację, którą możecie zobaczyć powyżej. Poniżej natomiast animacja z 2016 roku.

Thanks a billion for helping us make Gmail better and better!https://t.co/Rd82YqwGjl
— Gmail (@gmail) February 1, 2016

Wygodne pisanie w Gmail za pomocą Gboard z menadżerem schowka

źródło : https://antyweb.pl/gmail-bije-rekordy-popularnosci/

%d bloggers like this: