Granie na tych tabletach to czysta przyjemność

Granie na tych tabletach to czysta przyjemnośćZanim przejdziemy do wyliczanki, skupmy się na tym co powinien mieć tablet do gier. O ile bowiem praktycznie każde urządzenie sprawdzi się przy przeglądaniu internetu czy oglądaniu seriali, o tyle do komfortowego grania potrzebna jest moc. Zasada jest prosta – supertanie urządzenia dadzą Wam więcej stresu niż frajdy z rozgrywki.Warto więc przed zakupem pamiętać o kilku istotnych moim zdaniem kwestiach.
Jeśli w ogóle chcecie cieszyć się elektroniczną rozrywką na tablecie, minimum jeśli chodzi o procesor to dwa rdzenie połączone z odpowiednio wydajnym układem graficznym i rozsądna ilość pamięci RAM. Wiele produkcji na Androida skaluje ustawienia graficzne do posiadanych przez sprzęt podzespołów, potrafi jednak trafić na granicę, której nie jest w stanie już przeskoczyć i urządzenie ze słabymi podzespołami nie poradzi sobie z płynnym wyświetlaniem grafiki nawet na najniższych detalach.
Myśląc o grze na tablecie, warto też zwrócić uwagę na wielkość ekranu urządzenia. W erze smartfonów z ekranami powyżej 6 cali, 8-calowy tablet nie zrobi większej różnicy jeśli chodzi o wrażenia z grania, optymalny wydaje się więc sprzęt z wyświetlaczem o przekątnej około 10-11 cali. Wciąż będzie to kompaktowy sprzęt, pozwoli jednak na inny poziom zabawy niż na smartfonie.
Zasadniczo decydując się na najwyższe i najdroższe modele tabletów można mieć niemal 100% pewności, że będą one w stanie poradzić sobie z nowościami i najbardziej wymagającymi produkcjami. Dużo zależy jednak od tego czy tylko takie gry będziecie na nim uruchamiać. Można bowiem śmiało zainwestować w tańsze konstrukcje, które może nie zagwarantują zabawy na takim samym poziomie jak flagowe tablety, ale dadzą masę frajdy, szczególnie w komunikacji miejskiej czy podczas wyjazdów gdzie nie ma możliwości stacjonarnego grania na PC lub konsoli.
Najlepsze tablety do gier
iPad

źródło : https://antyweb.pl/jaki-tablet-do-gier/

%d bloggers like this: