HBO GO teraz już tylko za 19,90 zł! Bez umowy i bez operatorów

HBO GO teraz już tylko za 19,90 zł! Bez umowy i bez operatorówTak więc obecnie to po Showmax (19,00 zł) najtańszy dostęp spośród całej trójki najpopularniejszych serwisów streamingowych. Njdroższy pozostaje Netflix, z kilkoma planami zaczynającymi się od 34 zł, 43 zł, a kończąc na 52 zł za dostęp na 4 ekranach.

Sam korzystam z Netfliksa, ale założyłem konto na HBO GO, by sprawdzić, czy aby nie okroili tej usługi przy tej obniżce. W szczególności podejrzewałem, że zabiorą dostęp do kanałów na żywo, czyli do HBO, HBO 2 i HBO 3, ale nic takiego nie ma miejsca, nadal można je oglądać.

Zastanawiam się jeszcze, co z dostępem u operatorów? Najtańsza możliwość, jeśli mnie pamięć nie myli, była dla użytkowników Plusa czy Cyfrowego Polsatu – 20,00 zł, ale często kosztuje i 25,00 jak w telewizji IPLA czy w Player+, ale tam konieczne jest dokupienie jeszcze pakietu Start Extra, więc cena skacze do 50 zł, czyli aż o 30 zł więcej niż aktualne HBO GO, jako samodzielna usługa.
Ciekawy ruch ze strony HBO, wydaje mi się, że powinni zdobyć teraz dużo więcej użytkowników w Polsce, a przede wszystkim zabrać ich jak nie Netfliksowi to tych korzystających z Showmax, gdzie biblioteka filmów i seriali jest uboższa niż na HBO GO.
The post HBO GO teraz już tylko za 19,90 zł! Bez umowy i bez operatorów appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/hbo-go-teraz-juz-tylko-za-1990-zl-bez-umowy-i-bez-operatorow/

%d bloggers like this: