HTC U12 life – duży i przyjemny ekran, pojemna bateria oraz złącze jack. Smartfon w sam raz

HTC U12 life – duży i przyjemny ekran, pojemna bateria oraz złącze jack. Smartfon w sam razRole się odwróciły – profesjonaliści i specjaliści w swoim fachu sięgają po sprzęt przypisany do konkretnych ról, zaś my mamy szansę używać prawdopodobnie najbardziej uniwersalnego, multimedialnego urządzenia w historii. Może zabrzmiało to zbyt górnolotnie, ale bardzo rzadko się nad tym zastanawiamy. Żaden inny gadżet nie pozwala na tak wiele, a lata doskonaleń sprawiają, że korzysta się z nich z jeszcze większą przyjemnością. Świetnie wyglądają, są miłe w dotyku, mają duże ekrany i pojemne baterie. Interakcja zachodzi przy użyciu ekranu dotykowego – napisałbym, że jeszcze bardziej osobista forma kontaktu nie istnieje, gdyby nie fakt, że możecie ścisnąć HTC U12+, by wywołać żądaną akcję.
Ostatnie dni spędziłem z telefonem HTC U12 life. Nie jest to wcale najdroższy i najmocniejszy smartfon tego producenta, ale coraz lepiej rozumiem tych, którzy nie chcą wydawać ogromnych pokładów gotówki na urządzenie, które później trafi do ich kieszeni czy torby. Dziś urządzenia z tak zwanej średniej półki oferują tak wiele, że jest to zdecydowanie wystarczające dla większości użytkowników, a dla niektórych nawet zbyt wiele. Ale czy to coś zmienia? Czy to ma znaczenie, że ktoś nie wykorzystuje w 80, bo nie wspominajmy o 100% możliwości swojego telefonu? Najistotniejsze jest to, by był on niezawodny i tylko chwilami przypominał o swoim istnieniu – na co dzień powinien być przezroczysty, spełniać swoją rolę jak najlepiej potrafi. Tylko od czas do czasu widzimy przecież tylny panel swojego telefonu, a niejednokrotnie podczas zakupu bierzemy pod uwagę to, jak ten tył faktycznie wygląda. O wiele ważniejsze jest to, jak będzie sprawdzać się wyświetlacz – czy będzie odpowiednio jasny i czytelny w ekstremalnych warunkach, czy odwzorowanie barw pozwoli komfortowo przeglądać zdjęcia i oglądać filmy, a kąty widzenia pozwolą dzielić się tymi treściami z innymi osobami.

Historia HTC jest bogata w mnóstwo przeróżnych modeli smartfonów. Całe to doświadczenie pozwala przygotowywać dziś urządzenia w odpowiedzi na oczekiwania użytkowników. Właśnie dlatego HTC U12 life posiada duży, 6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080 na 2160 pikseli. Przekłada się to na zagęszczenie pikseli o współczynniku 402 – jednym słowem całkiem sporo. Proporcje boków ekranu nie są przypadkowe 18:9, czyli 2:1 – jeszcze więcej miejsca w pionie na treści z mediów społecznościowych i artykuły, które czytamy w drodze, zaś w pionie jeszcze lepsze dopasowanie do filmów i seriali, które w jeszcze większym stopniu będą wypełniać dostępną przestrzeń. Ciekawostka – takie platformy jak Netflix czy Amazon kręcą swoje seriale w formacie 2:1 ze względu na chęć zachowania filmowości swoich produkcji, ale nie chcą by był to forma kinowy (2,35 lub więcej do 1). Oznacza to, ni mniej ni więcej, że będą one świetnie wyglądać na ekranie HTC U12 life.

źródło : https://antyweb.pl/htc-u12-life-duzy-i-przyjemny-ekran-pojemna-bateria-oraz-zlacze-jack-smartfon-w-sam-raz/

%d bloggers like this: