Jak dobrze rozpocząć rok szkolny? Najlepiej z tabletem – sprawdź świetną ofertę

Jak dobrze rozpocząć rok szkolny? Najlepiej z tabletem – sprawdź świetną ofertęWybór tabletu nie jest sprawą prostą – na rynku znajduje się sporo urządzeń, które oferują i duże ekrany i dobre podzespoły. W przypadku tabletu dla ucznia należy taki zakup rozpatrywać nieco inaczej: nie zawsze najlepsze podzespoły będą najlepsze. W ogromnej większości przypadków wystarczy „średniak”, który nie nadszarpnie portfela rodzica, również wtedy, gdy okaże się, że noszony do szkoły sprzęt uległ… uszkodzeniu. To się zdarza i należy mieć to na uwadze.
Sprawdź ofertę Plusha – tak najwygodniej dobierzesz odpowiedni tablet dla swojego dziecka
Warto zainteresować się najnowszą, elastyczną ofertą Plusha – znanego z atrakcyjnych ofert prepaid, w abonamencie za 25 złotych miesięcznie, w ramach której w umowie na czas nieokreślony otrzymujecie pakiet 20 GB internetu bez limitu prędkości. Z naszych obserwacji wynika, że to całkiem odpowiednia wartość – szczególnie, jeżeli mówimy o najmłodszych. W szkole, gdzie taki uczeń będzie (mamy nadzieję) skupiał się głównie na nauce, 20 GB powinno wystarczyć. Po powrocie do domu i tak podłączy się do WiFi, dzięki któremu nie będzie nadwyrężać swojego pakietu. Co więcej, dostępny pakiet internetu wraz ze stażem klienta rośnie: co 3, 6 i 12 miesięcy trwania umowy. Im dłużej jesteście w Plushu – tym lepiej! A jeżeli mimo to zabraknie gigabajtów – można aktywować nową paczkę krótkim kodem.
Przy okazji, w ofercie Plusha możemy dobrać także urządzenie mobilne. Skoro mówimy o uczniach, najlepszym wyborem będzie oczywiście wspomniany wyżej… tablet. Urządzenie uniwersalne, pozwalające na komfortowe konsumowanie treści, robienie notatek. Po zakupieniu odpowiedniego etui oraz dodatkowej klawiatury łączącej się ze sprzętem za pośrednictwem interfejsu Bluetooth możliwe jest korzystanie z niego podobnie jak z laptopa lub typowej stacji roboczej. Aplikacje dla systemu Android cechują się przejrzystością i stawiają na wygodę użytkowania oraz są na tyle uniwersalne, że każdy, a zwłaszcza obeznana z nowymi technologiami latorośl da sobie radę z ich obsłużeniem.
Jaki powinien być tablet dla dziecka?
Wybierając odpowiedni tablet dla naszej latorośli warto zwrócić uwagę na najważniejsze walory użytkowe. Ekran dotykowy jest nie tylko „nośnikiem” informacji do skonsumowania, ale także podstawową metodą wprowadzania komend. Spora przekątna (najlepsza to około 10 cali), choć warto tutaj nie przesadzać – to przeważnie atut. Dzięki temu dziecko może czytać podręczniki lub oglądać materiały wideo w odpowiedniej jakości, nie męcząc przy tym oczu od wczytywania się w mały font.
Istotna jest także pojemność sprzętu. Ilość gigabajtów możliwych do zagospodarowania danymi zawsze powinna być możliwie jak największa. Jeżeli wybieramy tablet charakteryzujący się niewielką ilością przestrzeni na dane – warto zainwestować w kartę microSD rozszerzającą możliwości sprzętu.
Podzespoły w kontekście tabletu dla dziecka nie są absolutnie najważniejsze. Właściwie wszystkie sprzęty ze „średniej półki” charakteryzują się wystarczającymi wartościami, które zadowolą każdego małego użytkownika. Ważne jest to, aby taki tablet się „nie zawieszał” w trakcie prostych czynności lub konsumowania treści wideo.
Warto pamiętać także o tym, że… dzieci czasami nie uważają na urządzenia elektroniczne. Każdy taki sprzęt może ulec zniszczeniu – w wyniku zalania, upuszczenia go lub innych wypadków. Zdarzają się także przypadki zagubienia telefonów oraz tabletów, a także kradzieże. Myśląc o sprzęcie dla dziecka warto pomyśleć o nieco tańszym, choć nie gorszym modelu – dla „spokoju” naszego sumienia oraz portfela.
Aby nie pakować się od razu w zakup drogiego sprzętu, warto ponownie sprawdzić, co Plush ma w zanadrzu. W ramach przedstawionej wyżej oferty możecie wybrać naprawdę ciekawe urządzenia (sprawdźcie je tutaj!). My natomiast opiszemy trzy z nich, które według nas są absolutnie wystarczające w kontekście uczniów:
Szkolny tablet dla dziecka – oto co ma dla Was Plush
Lenovo TAB4 10 może być nie tylko doskonałym kompanem dziecka w szkole, ale także centrum multimedialnym dla całej rodziny. Sprzęt może się podobać – producent zadbał także o walory estetyczne tego tabletu. Sprzęt charakteryzuje się doskonale wyważoną wydajnością podzespołów, które stanowią dużą wartością dodaną sprzętu.

źródło : https://antyweb.pl/tablet-rok-szkolny-plush/

%d bloggers like this: