Jaki będzie „polski Bond”? Wkrótce zobaczymy pierwszy polski serial o takim rozmachu pt. „Nielegalni”

Jaki będzie „polski Bond”? Wkrótce zobaczymy pierwszy polski serial o takim rozmachu pt. „Nielegalni”Główną postacią serialu „Nielegalni” będzie jeden z nielegałów, czyli Konrad Wolski. Wciela się w niego Grzegorz Damięcki znany widzom między innymi z jednej z poprzednich produkcji Canal+, czyli „Belfra”. Wtedy wcielił się w Grzegorza Molendę, a niedługo później zobaczyliśmy go w serialu HBO „Wataha”, gdzie w drugim sezonie zagrał Andrzeja Halmana z ABW. Teraz nadszedł czas na pierwszoplaną postać, która wymagała odpowiedniego podejścia psychicznego i fizycznego. Co jeszcze o udziale w serialu oraz swoim bohaterze ma do powiedzenia Grzegorz Damięcki? Zapraszam do wywiadu:
– Rozpocznę dość ogólnie, bo wiem, że w szczegóły operacyjne wnikać nie możemy. Czego możemy spodziewać się po „Nielegalnych”? To przecież chyba pierwsza tego typu produkcja na polskim rynku, długo wyczekiwany powiew świeżości?
–  Jest to rzeczywiście duże przedsięwzięcie, pracujemy z międzynarodową obsadą, nie tylko w Polsce. Przed nami zdjęcia w Szwecji, byliśmy do tej pory w Stambule, w Turcji. Ten wyjazd był dla mnie niezwykłym przeżyciem a sceny kręcone tam wymagały dużej dynamiki. Zdjęcia odbywały się też na Białorusi a poza tym bardzo dużo podróżujemy po Polsce. W obsadzie są aktorzy z Norwegii, Szwecji, Francji, Belgii, Białorusi i Ukrainy.
– Wspomniał Pan o dynamicznych scenach akcji – jakiego przygotowania z Pana strony wymagały?
–  Przygotowywałem się pod okiem trenera Darka Brzezińskiego, świetnego specjalisty w dziedzinie koordynacji fizycznej. Musiałem zrzucić parę kilogramów po to żebym na planie mógł podskoczyć, przeskoczyć , zeskoczyć, wykonać trudne zadanie kaskaderskie nie robiąc sobie krzywdy.
 

źródło : https://antyweb.pl/jaki-bedzie-polski-bond-wkrotce-zobaczymy-pierwszy-polski-serial-o-takim-rozmachu-pt-nielegalni/

%d bloggers like this: