Jest zwiastun! Zamiast kina, obejrzycie w domu – wkrótce premiera widowiska sci-fi „Extinction” na Netflix

Jest zwiastun! Zamiast kina, obejrzycie w domu – wkrótce premiera widowiska sci-fi „Extinction” na NetflixHistoria skupi się na Peterze, w którego wciela się Michael Peña znany między innymi ze swojej roli w „Ant-Manie”. Jego partnerkę, Alice, zagra Lizzy Caplan. Obydwoje będą musieli zmierzyć się z koszmarami, które trapią Petera – jak się później okazuje nie są one dalekie od rzeczywistości. Sny tak naprawdę były wizjami przyszłości, w której Ziemię najeżdżają obcy. Peter, znający w jakimś stopniu przebieg wydarzeń, może być w stanie uratować nie tylko siebie i swoją rodzinę, ale także i ludzkość.
„Extinction” – kolejny film Universal nie trafia do kin, lecz na Netflix

Scenariusz napisał autor „Nowego początku” Eric Heisserer i wszystko było na dobrej drodze, by film trafił do kin. Ostatecznie jednak, Universal wycofał się z pierwotnego planu nie podając przyczyny swojej decyzji, a niedługo później dowiedzieliśmy się, że prawa do dystrybucji globalnej przejął Netflix. To nie jest pierwsza tego typu sytuacja – wcześniej podobny los spotkał „Anihilację” oraz „The Cloverfield Paradox”. Studio obawiało się klapy obydwu produkcji w kinach i najprostszym rozwiązaniem było oddanie ich w ręce kogoś, kto nie poniesie takich kosztów przy wprowadzaniu ich na rynek. Jestem pewien, że Netflix zdołał wynegocjować dla siebie odpowiednie warunki, w przeciwnym razie nie byłby zainteresowany transakcją.
Film sci-fi od Netflix „Extinction” – zwiastun

„Extinction” trafi na Netflix już 27 lipca, a warto też przypomnieć o jutrzejszej premierze – zapowiadany wcześniej film „How it ends” wyglądał intrygująco, więc przy załamaniu pogody w ten weekend Netflix może okazać się ciekawą alternatywą.
The post Jest zwiastun! Zamiast kina, obejrzycie w domu – wkrótce premiera widowiska sci-fi „Extinction” na Netflix appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/extinction-sci-fi-netflix-zwiastun/

%d bloggers like this: