Jeszcze większy ekran i lepsza bateria w Xiaomi Mi Max 4 i Mi Max 4 Pro

Jeszcze większy ekran i lepsza bateria w Xiaomi Mi Max 4 i Mi Max 4 ProW połowie grudnia ubiegłego roku Albert recenzował Xiaomi Mi Max 3 — największy smartfon w ofercie chińskiego giganta technologicznego. Duży, prawie 7-calowy wyświetlacz, pojemna bateria, bardzo dobre podzespoły, a przede wszystkim przystępna sprawiają, że jest to bardzo dobra alternatywa dla dużo droższych urządzeń konkurencji.
Recenzowany potężny smartfon to doskonałe narzędzie do multimediów, będące prawdziwym mostem między telefonami, a tabletami. Ma świetny, duży ekran, wystarczająco wydajny procesor, oferuje bardzo dobrą jakość dźwięku i wykonania, funkcjonalne oprogramowanie oraz znakomity czas pracy.
— więcej o Xiaomi Mi Max 3 przeczytacie w recenzji Alberta
Xiaomi pracuje obecnie nad następcą Mi Max 3, o którym plotki krążą od kilku tygodni. Dziś do sieci wyciekła specyfikacji dwóch modeli, które na rynku mają pojawić się niebawem. Mowa tu o Xiaomi Mi Max 4 oraz Mi Max 4 Pro i trzeba przyznać, że chińska firma nie odpuszcza i w obu przypadkach możemy mówić o świetnych podzespołach. Dane techniczne udostępnił Sudhanshu Ambhore z @Slashleaks, więc można z dużą pewnością uznać je za prawdziwe. Na oficjalne specyfikacje i prezentację smartfonów będziemy musieli jednak jeszzcze trochę poczekać.
Xiaomi Mi Max 4
Ten smartfon ma być wyposażony 7,2-calowy ekran z wcięciem w postaci łezki (coś na wzór ekranów Samsung Infinity-V). W środku znajdować się bedzie Snapdragon 660, 4 lub 6 GB pamięci RAM i 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Pojemna bateria 5800 mAh z 18W szybkim ładowaniem zapewni długie godziny pracy urządzenia. W ekranie znaleźć mamy pojedynczy obiektyw 20 MP, a z tyłu podwójny aparat z 48 Mpix obiektywem głównym wykorzystujący matrycę Samsung GM1. Całość ma działać na Android Pie z nakładką MIUI 11.

Xiaomi Mi Max 4 Pro
Podobnie jak standardowa wersja Mi Max 4, Pro ma mieć 7,2-calowy ekran z wcięciem w kształcie łezki. Jednak jego podzespoły mają być dużo mocnijesze. Jednostką główną będzie Snapdragon 675 wspomagany przez 6 lub 8 GB RAM, 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej i baterią o pojemności 5800 mAh z szybkim ładowaniem. Z przodu znadjować się będzie 20 MP obkietyw, a z tyłu podwójny aparat z głównym obiektywem 48 MP opartym na sensorze Sony IMX586.
Źródło: Sudhanshu Ambhore
na obrazku wyróźniającym znajduje się Xiaomi Mi Mix 3
The post Jeszcze większy ekran i lepsza bateria w Xiaomi Mi Max 4 i Mi Max 4 Pro appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/xiaomi-mi-max-4-pro-przecieki/

%d bloggers like this: