Już za miesiąc Honor pokaże nowego flagowca. Czy View 20 doczeka się „dziury” w ekranie?

Już za miesiąc Honor pokaże nowego flagowca. Czy View 20 doczeka się „dziury” w ekranie?Zobacz też: Ta dziurka podoba mi się bardziej niż czarny pasek
Z wcięciem, czy bez? Notch wywołuje skrajne emocje, a producenci nowoczesnych smartfonów prześcigają się w pomysłach na jego zmniejszenie, skrócenie lub całkowite jego pominięcie. Nowe trendy mogą wyznaczać pojedyncze dziury w ekranach skrywające obiektywy aparatów fotograficznych i różnych czujników obserwujących świat dookoła. Honor zamierza zaprezentować światu swój smartfon z dziurą w ekranie już w przyszłym roku, a jego prezentacja ma się odbyć  22 stycznia w Paryżu.Zobacz też: Recenzja Honor View 10. Model dla ludzi z dużymi (głębokimi?) kieszeniami
Czy jest to View 20, czy też Honor 11? Tego niestety nie jesteśmy w stanie powiedzieć — firma wysyłając zaproszenia na prezentację nie zdradza z jakim telefonem będziemy mieć do czynienia. Jednak ostatnie plotki o V20 wskazują, że to właśnie ten smartfon zostanie zaprezentowany w Paryżu. Przemawia za tym wspomniana już dziura w ekranie, którą możecie zobaczyć na powyższej grafice dołączanej do zaproszeń oraz kilka informacji dotyczących samego urządzenia, które zgadzają się z wcześniejszymi doniesieniami.
Zobacz też: Przesunięte wcięcie nowym sposobem na lepszy wygląd smartfona?
O dziurze w ekranie nowego smartfona marki Honor mówi się od kilku tygodni, choć pierwsze przecieki zdradzały, że zostanie ona umieszczona w centralnym punkcie górnej krawędzi ekranu. Telefon ma być wyposażony w układ Kirin 980 od Huawei oraz 6 GB pamięci RAM i działać na Android 9.0 Pie z nakładką EMUI 9. Jego pamięć wewnętrzna może wynosić do 128 GB, jednak nie zabraknie slotu na kartę microSD.
Honor View 20, który prawdopodobnie zostanie zaprezentowany za półtora miesiąca, będzie jednym z pierwszych przedstawicieli bezramkowców wykorzystujących nowy trend w wyglądzie ekranu.
Źródło: Android Headlines
The post Już za miesiąc Honor pokaże nowego flagowca. Czy View 20 doczeka się „dziury” w ekranie? appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/honor-view-20-dziura-w-ekranie/

%d bloggers like this: