Kupilibyście w 2018 roku smartfona ze skórzanymi pleckami? Podobno Huawei ma takiego wypuścić

Kupilibyście w 2018 roku smartfona ze skórzanymi pleckami? Podobno Huawei ma takiego wypuścićChińska agencja TENAA przyznała właśnie certyfikację nowemu smartfonowi firmy Huawei, którego nazwa to w tej chwili ARS-TL00 i ARS-AL00 (czarny i biały model). Urządzenie przypomina Honora 8X Max, posiada ekran LCD o przekątnej 7,12 cala oraz rozdzielczości 1080×2244. Jeśli wierzyć zdjęciu, urządzenie będzie posiadało naprawdę małych rozmiarów notcha, kryjącego przedni aparat (8 Mpx) umieszczony centralnie nad ekranem. Podczas gdy Honor 8X Max napędzał Snapdragon 636 z zegarem 1,8 GHz, certyfikowana słuchawka ma otrzymać zegar o częstotliwości 1,95GHz.
Do tego bateria o pojemności 4900 mAh, 4GB pamięci RAM oraz 64/128GB pamięci wewnętrznej. Sprzęt po wyciągnięciu z pudełka ma działać pod kontrolą Androida 8.1 Oreo. Dwa tylne aparaty zostały w nim umieszczone pionowo po lewej stronie (16 Mpx+2 Mpx), w środkowej górnej części tylnej klatki został natomiast zainstalowany czytnik linii papilarnych.
Najciekawsze wydaje się być jednak wygląd plecków urządzenia. Ma to być skórzane wykończenie, w dodatku z przeszyciami – czyli coś, czego na rynku mobile dawno już nie widzieliśmy, a swego czasu cieszyło się dużą popularnością. Sam nigdy nie posiadałem smartfona ze skórzanym lub skóropodobnym materiałem, ale podobał mi się ten trend. Wiadomo, że po jakimś czasie materiał ulegał degradacji i smartfon nie wyglądał już tak dobrze jak na początku, ale wydawało mi się wtedy, że nadaje urządzeniu charakteru premium – no i uchwyt był zdecydowanie pewniejszy niż w dzisiejszych, szklanych, śliskich konstrukcjach, które przy okazji zbierają odciski palców jak szalone. Pamiętacie Samsunga Galaxy Note 3, Galaxy Note 4, Motorolę Moto X, czy LG G4, którego jedna z wersji posiadała piękne, jasne brązowe skórzane wykończenie fajnie kontrastujące z wyglądem sprzętów konkurencji?
Dawny trend na pewno nie powróci, szczególnie że wielu użytkowników ma parcie na bezprzewodowe ładowanie, ale fajnie że będzie na rynku przynajmniej jeden model, który choć w ten sposób postara się odróżnić od konkurencji, która jak nigdy dotąd podrabia iPhona.
źródło
The post Kupilibyście w 2018 roku smartfona ze skórzanymi pleckami? Podobno Huawei ma takiego wypuścić appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/huawei-ze-skorzanymi-pleckami/

%d bloggers like this: