LOTTO Ekstraklasa z najlepiej ocenianą oficjalną aplikacją ligową w Europie

LOTTO Ekstraklasa z najlepiej ocenianą oficjalną aplikacją ligową w EuropieOczywiście, żeby nie było, że to nie ten blog, były to inwestycje w projekty technologiczne – w kwocie ponad 30 mln zł, dzięki czemu LOTTO Ekstraklasa może ustawić się teraz spokojnie, w jednym rzędzie obok takich potentatów ligowych, z równie zaawansowanymi technologiami, jak Niemcy, Francja czy Hiszpania.
4K Ultra HD HDR w meczach LOTTO Ekstraklasa
Co to za inwestycje? Oczywiście nie wypada zacząć inaczej niż od wdrożenia technologii 4K Ultra HD HDR w zeszłym roku. Dzięki temu mecze naszej Ekstraklasy transmitowane są w najwyższej światowej jakości, podobnie jak w Premier League, Bundeslidze, LaLiga Santander czy szwajcarskiej Football League.
W naszej lidze transmisje meczy odbywają się przy wykorzystaniu 19 kamer Grass Valley, w tym 2 Super Slow Motion i 1 Ultra Slow Motion oraz systemu powtórkowego EVS VIA. Na razie wygląda to skromnie, bo w każdej kolejce pokazywanych jest do 3 meczów w tym najwyższym standardzie, ale już od następnego sezonu 2019/2020 dostępnych będzie 100 spotkań transmitowanych w tej technologii.

źródło : https://antyweb.pl/lotto-ekstraklasa-z-najlepiej-oceniana-oficjalna-aplikacja-ligowa-w-europie/

%d bloggers like this: