MacBooki, iPady i iPhone’y do wygrania w T-Mobile. A czy oferta jest już tak samo dobra jak konkurs?

MacBooki, iPady i iPhone’y do wygrania w T-Mobile. A czy oferta jest już tak samo dobra jak konkurs?Jakie to zadanie? Otóż wystarczy odpowiedzieć na pytanie – Przyjaciel zbłądził do innej sieci? Napisz, jak wytłumaczysz mu drogę do T‑Mobile?, a spośród najciekawszych odpowiedzi T-Mobile wybierze 26 osób, które otrzymają w nagrodę wybrane produkty Apple. Kolejne 300 osób dostanie doładowanie o wartości 30 zł w sieci T‑Mobile.

Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników T‑Mobile na kartę, T‑Mobile Mix i Heyah którzy w okresie trwania konkursu doładują konto kwotą min. 30 zł za pomocą serwisów bankowych, internetowych lub aplikacji mobilnej, a potem poprzez stronę www.kieruneknanagrody.pl odpowiedzą na pytanie „Przyjaciel zbłądził do innej sieci? Napisz, jak wytłumaczysz mu drogę do T‑Mobile?”. A żeby nie było zbyt prosto, należy się zmieścić w 200 znakach, ale też i droga do T‑Mobile nie jest szalenie kręta, więc miejsca powinno wystarczyć
Chciałoby się powiedzieć, że klienci bardziej liczyliby na poprawę oferty czy obniżkę cen telefonów w abonamencie, niż na takie mocno sugestywne konkursy z dziwnymi pytaniami. Wydaje mi się, że jeśli już ktoś przeszedł do konkurencji, wcale nie uważa tego za zbłądzenie i ciężko go będzie przekonać do powrotu. Niemniej nagrody zacne, warto więc wysilić swoje komórki i po improwizować z odpowiedzią na to pytanie konkursowe. Powiem nawet, że sam chętnie przejrzałbym je z ciekawości, co tam klientom T-Mobile uda się wymyślić takiego, by zachęcić znajomych do powrotu do tej sieci.
Źródło: T-Mobile.
The post MacBooki, iPady i iPhone’y do wygrania w T-Mobile. A czy oferta jest już tak samo dobra jak konkurs? appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/macbooki-ipady-i-iphoney-do-wygrania-w-t-mobile-a-czy-oferta-jest-juz-tak-samo-dobra-jak-konkurs/

%d bloggers like this: