Moto G7: Cztery nowe smartfony to ciekawe średniaki. Znamy polskie ceny

Moto G7: Cztery nowe smartfony to ciekawe średniaki. Znamy polskie cenyDo Moto G mam szczególny sentyment. Od zawsze kojarzyły mi się z rozsądnymi urządzeniami, które nie starają się przesadnie pozować na produkt ekskluzywny czy powalający suchą specyfikacją, ale są po prostu bardzo miłe w codziennym użytkowaniu. W ostatnich latach bardziej udane generacje przeplatały się z raczej przeciętnymi, ale poniżej przyzwoitego poziomu Motki nigdy nie spadły.
Moto G7 płyną na fali wznoszącej. Producent pokazał aż cztery modele i na pierwszy rzut oka wydaje się, że wszystkie znajdą jakąś grupę docelową. I że żadną z nich nie są “frajerzy, którzy mogli wziąć za tę kasę coś znacznie lepszego”.
Moto G7 to kompletne portfolio urządzeń
Motorola chce przenosić na niższą półkę funkcje znane z flagowców, i na szczęście w tym przypadku nie chodzi tylko o obecność wcięcia w ekranie czy wywalenie mini-jacka. Kilka cech Moto G7 rzeczywiście robi wrażenie – ot, choćby wykorzystanie jednej z najszybszych technologii ładowania na rynku, głośniki stereo czy optyczna stabilizacja obrazu w, bądź co bądź, średniaku. Ale żeby się nie zagalopować, przelećmy przez poszczególne modele po kolei:

źródło : https://antyweb.pl/moto-g7-specyfikacja-cena-dostepnosc/

%d bloggers like this: