Możecie wracać do Gmaila – Google Inbox zostanie zamknięty w marcu 2019 roku

Możecie wracać do Gmaila – Google Inbox zostanie zamknięty w marcu 2019 rokuGoogle Inbox zostanie zamknięte z końcem marca 2019 roku po czterech latach od debiutu.

Over the past 4 years you’ve helped us make email better. We’ve brought popular Inbox features to @Gmail helping 1B+ people get more done. Thank you.
We’ll be focusing on Gmail & saying bye to Inbox at the end of March 2019. Here’s a transition guide → https://t.co/6dOxgExpbm
— Inbox by Gmail (@inboxbygmail) 12 września 2018

Wiele razy pod wpisami o Gmailu informowaliście nas o tym, że korzystacie z Google Inbox i wiele brakujących na Gmailu funkcji już tam macie. Okazuje się jednak, że byliście tylko testerami, a po wdrożeniu najbardziej popularnych rozwiązań na Gmailu w kwietniu tego roku, formuła tego eksperymentu się wyczerpała.
Osobiście jestem trochę rozczarowany z jednego względu, a mianowicie, że Google nie poinformowało nas o tym na samym początku. Nie powiedzieli, słuchajcie – odpalamy poboczny projekt, w którym z waszą pomocą będziemy chcieli przetestować rozwiązania, które później wdrożymy w naszym domyślnym kliencie poczty Gmail. Zrobili to dopiero teraz, kiedy testy się zakończyły. Myślę, że wielu użytkowników Google Inbox będzie rozczarowanych tą decyzją.
Rozumiem, że miliard użytkowników Gmaila jest teraz wdzięcznych testerom Google Inbox, niemniej niedosyt pozostanie, a przy kolejnych eksperymentach cześć użytkowników się zastanowi czy warto zmieniać przyzwyczajenia związane z obsługą tak ważnego narzędzia, z którego korzysta się na co dzień.
Źródło: Android Police.
The post Możecie wracać do Gmaila – Google Inbox zostanie zamknięty w marcu 2019 roku appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/mozecie-wracac-do-gmaila-google-inbox-zostanie-zamkniety-w-marcu-2019-roku/

%d bloggers like this: