Myślisz poważnie o esporcie? Dobre łącze internetowe to podstawa!

Myślisz poważnie o esporcie? Dobre łącze internetowe to podstawa!Światłowód Orange: łącze internetowe, które zadowoli wszystkich. Także profesjonalistów!
Wystarczy moment z jakąkolwiek grą sieciową, by natychmiast przekonać się że jakość połączenia internetowego odgrywa tam pierwsze skrzypce. Kiedy komputer czy konsola reagują wolniej niż byśmy tego oczekiwali, to jedynym co nam pozostaje jest frustracja i… zakończenie zabawy. Tak, najzwyczajniej w świecie, nie da się grać. I to nawet niekoniecznie w ujęciu profesjonalnym, a gracza casualowego, który od czasu do czasu lubi wolną chwilę poświęcić grom wideo. Kiedy więc mowa o profesjonalistach: sprawa nabiera rozpędu. Tam bowiem nie ma miejsca na przypadki i problemy techniczne. Wszystko musi działać idealnie, bez zająknięcia. Sprawnie i bezproblemowo. A bez najwyższej jakości połączenia z internetem — można o tym zapomnieć. Podczas przygotowywania materiału miałem przyjemność zamienić kilka słów z profesjonalnym graczem, Grzegorzem „szpero” Dziamałkiem, który nie pozostawia złudzeń:
[Dobre łącze internetowe] To jedna z podstawowych “składowych”, żeby trening w ogóle zacząć. Nie idziesz biegać na boso, bez butów, a jeśli jest prosem, to nie idziesz biegać bez butów dla prosa. Wspomniałbym jeszcze o jednej rzeczy, już ze świata CS’a: giniesz 25 razy na mapie i nie robisz prostych fragów. Jeśli masz kiepskie łącze, to w tym momencie nie wiesz, czy to wina opóźnień, czy po prostu twoja dyspozycja jest beznadziejna. A jeśli nie zauważysz błędów, to nie możesz nad nimi pracować.

źródło : https://antyweb.pl/myslisz-powaznie-o-esporcie-dobre-lacze-internetowe-to-podstawa/

%d bloggers like this: