Nauka w wydaniu smart, czyli powrót do szkoły z Antyweb

Nauka w wydaniu smart, czyli powrót do szkoły z AntywebTechnologia daje nam ogromne możliwości, jeśli chodzi o uczenie. Nigdy wcześniej przeciętny Kowalski nie miał dostępu do takiej ilości informacji. Niestety idzie to w parze z pewną potrzebą dyscypliny, a także kształtowania umiejętności, które pozwolą efektywnie wykorzystywać, a także selekcjonować te informacje. I tutaj wchodzimy my.
Dlaczego „smart nauka”?
W ramach naszego cyklu chcielibyśmy zaproponować Wam serię artykułów dotyczących technologii w nauce. W sumie ukaże się w niej 8 tekstów, z czego każdy będzie poruszał temat od nieco innej strony. Zwrócimy uwagę na szybkie czytanie i uczenie się. Sprawdzimy programy i aplikacje do edukacji. Złożymy komputer do nauki, a także pokażemy jak znaleźć dobrą szkołę przez internet. Na sam koniec opiszemy szereg narzędzi do pracy i nauki bez rozpraszania i pokażemy Wam kilka seriali dokumentalnych na Netfliksie, z których warto czerpać wiedzę.
A to nie wszystko…
Całej akcji towarzyszy katalog produktowy. Tutaj chcieliśmy podejść do tematu nieco inaczej – zamiast drogich propozycji za kilka tysięcy złotych wybraliśmy bardziej racjonalne produkty: szkolenia online, ebooki, aplikacje i usługi, ale też oczywiście smartfony, tablety i laptopy. Sekcja polecane to natomiast produkty wprowadzone do katalogu przez naszych partnerów, którzy mocni przyczynili się do tego, że cała akcja wystartowała. Wszystkie pozostałe kategorie opracowywali redaktorzy Antyweb – każdy z nich opiekował się jedną i miał za zadanie znaleźć oraz opisać najlepsze, jego zdaniem, produkty.
Nie przedłużając, zapraszam Was gorąco do czytania, klikania i przeglądania!
 
>> POWRÓT DO SZKOŁY Z ANTYWEB

źródło : https://antyweb.pl/nauka-w-wydaniu-smart-czyli-powrot-do-szkoly-z-antyweb/

%d bloggers like this: