Nowa oferta Plusa na dodatkowy internet mobilny – 60 GB za 25 zł, do smartfona bądź routera WiFi

Nowa oferta Plusa na dodatkowy internet mobilny – 60 GB za 25 zł, do smartfona bądź routera WiFiCo więcej, klienci będą mogli zdecydować, czy chcą aktywować dodatkowe 60 GB w smartfonie czy zamówić dodatkową kartę SIM i włożyć ją do domowego routera WiFi i korzystać z dostępu do sieci z innymi domownikami.

W przypadku wyboru wariantu ze smartfonem, otrzymamy na jednej karcie SIM dostęp do nielimitowanych rozmów komórkowych i stacjonarnych, nielimitowanych wiadomości SMS/MMS, 120 minut połączeń międzynarodowych, oraz 12 GB transferu danych + dodatkowe 60 GB, razem więc 72 GB miesięcznie, z których możemy korzystać na smartfonie poza domem, a po powrocie udostępnić go, ustawiając mobilny hotspot w telefonie.
Druga opcja, na nową kartę SIM i dostęp do sieci z poziomu innego urządzenia, to dodatkowe 60 GB i usługa „LTE bez końca”, czyli w zasięgu LTE, po osiągnięciu limitu 60 GB w każdej technologii, transfer danych nadal jest dostępny na pełnej prędkości. Do jakiego poziomu? Realnie rzecz ujmując, patrząc po moim korzystaniu z tej usługi – jakieś 300-350 GB.
Internet mobilny do domu 60 GB i usługa „LTE bez końca” dla nowych klientów kosztuje obecnie 50,00 zł, więc aktualni klienci mają ją za połowę ceny. Jedyny warunek, to umowa na abonament głosowy podpisana minimum 4 miesięcy temu i podpisanie aneksu do niej na dodatkową usługę.
Podobną ofertę otrzymają od jutra biznesowi klienci, z tą różnicą, że za 25,00 zł dostaną, nie 60, a 70 GB transferu danych i również jako dodatkowy transfer w smartfonie albo dodatkowa karta do routera z usługą LTE bez końca.
Źródło: Plus.
The post Nowa oferta Plusa na dodatkowy internet mobilny – 60 GB za 25 zł, do smartfona bądź routera WiFi appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/nowa-oferta-plusa-na-dodatkowy-internet-mobilny-60-gb-za-25-zl-do-smartfona-badz-routera-wifi/

%d bloggers like this: