Nowa wersja aplikacji Viking App dostępna już w Google Play i App Store

Nowa wersja aplikacji Viking App dostępna już w Google Play i App StoreVikingowie, trzymajcie się steru! Przybywamy do Was z długo wyczekiwaną wiadomością! Wreszcie skończyliśmy pracę nad najnowszą wersją aplikacji Viking App i oddajemy ją w Wasze ręce. Z dumą możemy już powiedzieć: Pracowaliśmy na tym, a nie – pracujemy. Chociaż oczywiście z czasem jeszcze coś do niej dodamy, to dzisiaj chwalimy się – zbawienna jak zimny miód pitny w upalny dzień, pomocna jak wiosło i piękna jak Walkirie – już jest. Poznajcie nową Viking App!

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = ‘https://connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v3.1’; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Już od dobrych kilku miesięcy czuliśmy Wasz oddech na karku. W końcu możemy zamiast “pracujemy nad nią” napisać…
Opublikowany przez Mobile Vikings Polska Poniedziałek, 3 września 2018

Przede wszystkim od teraz korzystać z aplikacji możemy nie będąc jeszcze klientem Mobile Vikings, czyli bezpośrednio po zamówieniu nowej karty, a jeszcze przed jej aktywacją. Nową kartę możemy zamówić po ściągnięciu aplikacji, wraz z wybranym pakietem, po czym, już w samej aplikacji możemy śledzić poszczególne etapy procesu zamówienia numeru.

Kolejna nowość dotyczy płatności za wykupiony pakiety, usługi czy doładowania. Do tej pory, aby aktywować i płacić od razu za nie z poziomu aplikacji, konieczne było podpięcie karty płatniczej na stronie internetowej Mobile Vikings. Od nowej wersji możliwe to będzie bezpośrednio w aplikacji mobilnej Viking App, dzięki czemu jeszcze szybciej doładujecie konto, aktywujecie dodatkową paczkę internetu czy uruchomicie autodoładowanie.
Ponadto standardowo z poziomu aplikacji przejrzycie historię połączeń i dotychczasowych doładowań, zastrzeżecie numer i zablokujecie połączenia z numerami premium oraz włączycie roaming międzynarodowy.
Jeśli macie jeszcze starszą wersję aplikacji, odwiedźcie Google Play lub App Store w celu ręcznej aktualizacji Viking App.
The post Nowa wersja aplikacji Viking App dostępna już w Google Play i App Store appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/nowa-wersja-aplikacji-viking-app-dostepna-juz-w-google-play-i-app-store/

%d bloggers like this: