Nowe stawki roamingowe w Unii Europejskiej dla klientów Plus

Nowe stawki roamingowe w Unii Europejskiej dla klientów PlusNowe stawki dotyczą osób, które w większości czasu przebywają w UE lub więcej korzystają z usług w UE niż w Polsce. Co więcej, opłaty te zostają dzisiaj obniżone i będą wynosić aktualnie:
0,03 zł za minutę wykonanego połączenia głosowego (wcześniej było to 0,07 zł),
0,03 zł za minutę odebranego połączenia głosowego (wcześniej było to 0,05 zł),
3,73 zł za każdy GB transmisji danych (wcześniej było to 4,66 zł).
Za wiadomości SMS i MMS dalej nie są przewidziane dodatkowe opłaty wynikające z decyzji Prezesa UKE, o której pisaliśmy Wam pod koniec maja 2018 roku.
Powyższe opłaty dotyczą klientów, którzy podpisali umowę z Plus począwszy od 25 maja tego roku w ofertach – Plus Abonament, Plus MIX, Plush ABO lub Plus dla Firm:
Podobnie jak dotychczas, nie będą oni ponosili dodatkowych opłat od razu, lecz jeśli w 30- dniowym okresie obserwacji będą więcej korzystać z usług w roamingu UE lub będą częściej przebywać w krajach UE, to wówczas dodatkowe opłaty zaczną być im doliczane.
Obejmują one również klientów ofert na kartę w Plusie. W przypadku, gdy korzystają z nielimitowanych ofert głosowych na start otrzymają pakiet 100 minut na połączenia odebrane i wykonane w roamingu UE. Jeśli z kolei korzystają z pakietów internetowych z „lejkiem”, mogą liczyć na pakiet 0,5 GB do wykorzystania w UE. Ponad te pakiety obciążani będą wymienionymi opłatami dodatkowymi.
Źródło: Plus.
The post Nowe stawki roamingowe w Unii Europejskiej dla klientów Plus appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/nowe-stawki-roamingowe-w-unii-europejskiej-dla-klientow-plus/

%d bloggers like this: