Nowe Surface z „nowym sercem”. To będzie największa zmiana od lat

Nowe Surface z „nowym sercem”. To będzie największa zmiana od latZa każdym razem, gdy chociażby wspominam o marce Surface, moje serce bije odrobinę mocniej. Szybko w sumie zapomniałem o tym, że najnowszy komputer z tej serii okazał się być tak przewidywalny, tak nudny, że aż wypowiedziałem się o nim jednoznacznie źle. Nie przeszkodziłoby mi to jednak w tym, żeby zaopatrzyć się w niego i kochać jak najlepszy możliwy sprzęt w mojej osobistej „kolekcji”.
Dlatego też z uwagą śledzę to, co z marką się dzieje. Wygląda na to, że AMD osiągnęło to, co sobie zamierzało i marka Ryzen zaczyna liczyć się nie tylko w „wyścigu o złote gacie” z Intelem, ale również na polu naprawdę profesjonalnych urządzeń mobilnych. Co byście powiedzieli na to, że Microsoft Surface pojawi się w wariancie z procesorem AMD Ryzen? Nieźle, prawda? Też bym się cieszył.
Wzmianka o marce Surface i możliwym mariażu z AMD pojawiła się w książce „Beneath a Surface” autorstwa Brada Samsa – byłego redaktora prowadzącego serwisu Neowin, gdzie opisuje on całą historię najpierw wyśmiewanej, następnie szanowanej już idei giganta. Pierwszym komputerem Microsoftu z AMD Ryzen na pokładzie miałby być Surface Laptop planowany na czwarty kwartał 2019 roku. Niewykluczone, że takiego „serca” doczeka się także Surface Pro.

źródło : https://antyweb.pl/surface-amd-ryzen/

%d bloggers like this: