Nowy Mac Mini 5 razy szybszy od poprzednika. Firma po 4 latach odświeża zapomnianą serię

Nowy Mac Mini 5 razy szybszy od poprzednika. Firma po 4 latach odświeża zapomnianą serięNowy Mac Mini na pewno zniknie w cieniu MacBooka Air z ekranem Retina, natomiast chyba wiele osób będzie zaskoczonych tym, że amerykańska firma zdecydowała się na odświeżenie tej serii – dla przypomnienia, ostatni Mac Mini zadebiutował w 2014 roku. Jeśli nie wiecie co to Mac Mini – to Mak zamknięty w malutkiej skrzyneczce.
Nowa wersja sprzętu dostępna będzie w wykończeniu space gray, największe zmiany są jednak w środku. Komputer otrzymał 6-rdzeniowy procesor ostatniej generacji, do 64GB pamięci RAM i do 2TB dysku SSD.
Z tyłu znajdziemy cztery porty Thunderbolt 3, port HDMI oraz porty USB-A. Podobnie jak nowy MacBook Air, obudowa Maca Mini wykonana jest w 100% z aluminium pochodzącego z recyklingu.
Za wersję z 8GB pamięci RAM i 128 GB SSD zapłacicie 799 dolarów. Zamówienia przedpremierowe można składać już dziś, sprzęt będzie wysyłany od 7 listopada.
The post Nowy Mac Mini 5 razy szybszy od poprzednika. Firma po 4 latach odświeża zapomnianą serię appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/nowy-mac-mini/

%d bloggers like this: