Nowy wygląd Google Chrome na 10 urodziny przeglądarki

Nowy wygląd Google Chrome na 10 urodziny przeglądarkiWczoraj Konrad pisał o 10. urodzinach Google Chrome, tymczasem firma poinformowała dziś na swojej stronie, że dostarczy nam z tej okazji przeglądarkę w nowych szatach. Beta testy za nami, nowa wersja Chroma udostępniana jest właśnie użytkownikom. Material 2, prostsza oprawa graficzna wpisująca się w ogólnie panujący trend oraz nowe funkcje, które mają sprawić, że jeszcze chętniej sięgniemy po ten pamięciożerny produkt Google. Ja na pewno się skuszę, od wielu lat używam Chroma wszystkich komputerach (niezależnie od systemu operacyjnego) i tak bardzo się do tego programu przyzwyczaiłem, że nawet nie szukam alternatywy. Tym bardziej, że przemawia do mnie większa prostota grafiki, za czym idzie oczywiście większa czytelność – szczególnie kiedy, tak jak ja, macie pootwierane wiele zakładek.

Ciekawe zapowiada się Omnibox, czyli zintegrowany z przeglądarką pasek wyszukiwania – wygląda więc na to, że nie będę już musiał otwierać nowej karty by wyszukać interesujące mnie informacje. Usprawnienia czekają też na osoby, które logują się w różne miejsca w sieci – przeglądarka będzie generować hasła, podobno inteligentnie rozpozna kiedy jakiegoś potrzebujecie. Autouzupełnianie ma być dokładniejsze.

Odświeżona przeglądarka, zarówno w wersji desktopowej jak i mobilnej, ma trafić do użytkowników jeszcze dziś. Kiedy już chwilę jej poużywacie, napiszcie w komentarzach jak podobają Wam się wprowadzone przez Google zmiany.
źródło
The post Nowy wygląd Google Chrome na 10 urodziny przeglądarki appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/nowy-wyglad-google-chrome/

%d bloggers like this: