Nowy Xbox za miesiąc. Przygotowani na atrakcyjną cenowo nowość?

Nowy Xbox za miesiąc. Przygotowani na atrakcyjną cenowo nowość?Microsoft z worem nowości na Gamescom
Na razie wciąż nie wiemy dokładnie, co Amerykanie przywiozą ze sobą do Niemiec na targi, choć doniesienia na ten temat pojawiają się już od kilku miesięcy, więc nie mamy tu do czynienia z wiadomościami wyssanymi z palca. Wśród bardziej pewnych informacji należy wspomnieć o poprawionym kontrolerze Elite, który miałby oferować magnetyczne złącze USB typu C, poprawione analogi o wyższej precyzji czy jeszcze lepszą jakość wykonania. Z pewnością wielu graczy ucieszyłoby się na taką nowość. Akurat w kwestii kontrolerów Microsoft udowadnia, że zna się na rzeczy, więc ulepszenie swojego sztandarowego akcesorium do gier tylko by umocniło ich pozycję. Pamiętajmy też, że Elite do najtańszych nie należy.

W tym miejscu jednak więcej emocji wzbudzi nowy Xbox. Nie chodzi tu o zupełnie nową generację, bo na taką musimy jeszcze trochę poczekać, a o kolejne wersje już obecnych urządzeń. Na pewno miłą nowością byłby Xbox One S z dyskiem o pojemności większej niż 1 TB. Z pewnością stałby się to najbardziej praktyczny wariant, choć więcej przemawia za debiutem jeszcze tańszego Xbox One S.
Ta tańsza konsola świetnie trafiła w gusta klientów. Nawet recenzenci ją chwalili, ponieważ w mniejszej obudowie i niższej cenie wciąż oferowała bardzo dobrą wydajność, wspierała HDR oraz odtwarzanie filmów 4K z Blu-ray.
Nowy Xbox jako ostatnia nowość przed nową generacją

źródło : https://antyweb.pl/nowy-xbox-microsoft/

%d bloggers like this: