Oglądamy mecz na LG OLED B8 – najlepszym telewizorze na Mundial

Oglądamy mecz na LG OLED B8 – najlepszym telewizorze na MundialLG mocno się przygotowało na ten mundial. Twarzą marki został znany i lubiany Jacek Gmoch, a w ramach promocji do telewizorów kupionych do 15 lipca dorzucana jest konsola Xbox One S (w przypadku 65-calowych modeli, natomiast do 55-calowych dodawany jest 50-procentowy rabat na tę konsolę). Wszyscy kupujący telewizory OLED z 2017 i 2018 roku o przekątnych powyżej 49 cali otrzymują natomiast 50-procentowy rabat na wybranych produkt z linii piłkarskiej New Balance. Jest to zatem doskonała okazja, żeby doświadczyć na własne oczy OLED-a.

My doświadczyliśmy!
LG OLED B8 przyjechał do nas kilka dni przed meczem otwarcia. Szybko powiesiliśmy go w miejscu starego, wysłużonego już telewizora, który nie obsługiwał rozdzielczości 4K. Do czasu rozpoczęcia turnieju służył nam do… grania w FIFA 18 na PS4.
Trzeba przyznać, że gry na LG OLED B8 prezentują się fantastycznie. Pomijam już tutaj oczywiste kwestie, jak nieskończony kontrast matrycy organicznej, nasycone kolory, wysoka jasność czy szerokie kąty widzenia. Model B8 zachwyca bowiem też bardzo niskim input lagiem na poziomie 21 ms. Nie ma znaczenia czy gramy w 4K z włączonym HDR czy bez – input lag zawsze jest na stałym, niskim poziomie.

źródło : http://antyweb.pl/ogladamy-mecz-na-lg-oled-b8-najlepszym-telewizorze-na-mundial/

%d bloggers like this: