Orange obniża cenę za najdroższy abonament. Sprawdźmy, co mają pozostali w najdroższych opcjach

Orange obniża cenę za najdroższy abonament. Sprawdźmy, co mają pozostali w najdroższych opcjachPrzy okazji i z ciekawości zajrzałem, co też tam oferują nasze telekomy w najdroższych swoich abonamentach.
Najdroższy abonament w Orange
Jak wspominałem na wstępie Plan Komórkowy Wzbogacony kosztuje normalnie 69,99 zł, teraz przez dwa dni (tylko sprzedaż online) można zamówić go o 10 taniej. Wystarczy pobrać z tej strony kod rabatowy i wpisać go w trakcie zamówienia. Rabat dostępny jest dla nowych klientów, przenoszących się od konkurencji, przedłużających umowę oraz dla klientów, którzy przechodzą z oferty na kartę.

Co zawiera ten abonament? Od razu powiem, że w przypadku wszystkich operatorów z „wielkiej czwórki” najdroższy abonament zawiera nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y/MMS-y oraz określoną paczkę transferu danych na pełnej dostępnej prędkości, później lejek 1 Mb/s.
W przypadku Orange jest to 20 GB, dochodzi do tego 100 minut na rozmowy międzynarodowe do USA, Kanady i Europy oraz możliwość dokupienia telefonu taniej niż w niższych taryfach.
Najdroższy abonament w Play
W Play najdroższa opcja to SOLO L za 60 zł. W nim oprócz wymienionych wyżej usług mamy paczkę danych 30 GB oraz:
Tidal za darmo na 2 lata
HBO GO na pół roku (można aktywować do końca roku)
Showmax na pół roku (można aktywować do końca roku)
Pakiet podstawowy i dodatkowy w Play NOW

Najdroższy abonament w Plus
Najdroższy abonament w Plusie wykupimy za 70 zł. Plan ten zawiera 12 GB transferu danych oraz dostęp do pakietu IPLA Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA w cenie abonamentu (normalnie pakiet ten kosztuje 40 zł).

Najdroższy abonament w T-Mobile
W opcji bez telefonu, najdroższy abonament w T-Mobile został ustawiony na 50 zł miesięcznie, w nim oprócz nielimitowanych rozmów i wiadomości mamy dostępny pakiet danych do 10 GB.

Podsumowanie w tabelce

Wielka czwórka
Orange
Play
Plus
T-Mobile
Abonament
59,99 zł
60,00 zł
70,00 zł
50,00 zł
Rozmowy K/S
nielimitowane
nielimitowane
nielimitowane
nielimitowane
Wiadomości SMS/MMS
nielimitowane
nielimitowane
nielimitowane
nielimitowane
Aktywacja
49,99zł
50,00zł
0,00zł
20,00zł
Internet
20 GB
30 GB
12 GB
10 GB
Dodatki
100 minut na rozmowy międzynarodowe do USA, Kanady i Europy. Tańsze telefony
Darmowy Tidal, HBO GO i Showmax za darmo na pół roku. Pakiet podstaowy i rozszerozny w Play NOW
Pakiet IPLA Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA
Brak

 
Na koniec wrzućmy to w tabelkę, w której widać, że najbogatszy zestaw za najmniejsze pieniądze ma Play. Wystarczy policzyć dwuletni dostęp do Tidal (19,99 zł miesięcznie) czy HBO i Showmaxa (również po 19,99 zł miesięcznie w samodzielnej usłudze online).
Niemniej i dodatkowe opcje w Orange – rozmowy międzynarodowe czy w Plus – dostęp do kanału sportowego dla kibiców w cenie, również stwarzają wartość dodaną dla określonej grupy klientów.
The post Orange obniża cenę za najdroższy abonament. Sprawdźmy, co mają pozostali w najdroższych opcjach appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/najdrozsze-abonamenty-sprawdzmy/

%d bloggers like this: