Oto telefon moich marzeń. Niestety, mało kto takie produkuje

Oto telefon moich marzeń. Niestety, mało kto takie produkujeProces stworzenia konkretnego modelu smartfona to wcale nie strzały na „chybił – trafił”. Odpowiedzialny producent przed tym prowadzi badanie potrzeb konsumentów, śledzi trendy. Wypuszczenie na rynek telefonu, który nie sprzeda się, bo nie odpowiada oczekiwaniom klientów to prosta droga do strzału w stopę. Oczywiście, jest sporo takich cech smartfonów, które będą odpowiadać większości i najbezpieczniej jest trafić akurat w takie gusta. Uniwersalny, „chwytliwy” telefon powinien być relatywnie tani, z niezłym aparatem, ciekawym designem i dobrym jakościowo ekranem. Podzespoły – odpowiednie do ceny – nie za dobre i „nie za słabe”. Ale to ogólniki, prawda?
Telefon moich marzeń to przede wszystkim jakość wykonania
Tutaj musi być absolutnie bezkompromisowo. Niech przyciski leżą idealnie na swoich miejscach, a sprzęt nie rozpada się po roku używania go. Zdarzało mi się w przeróżnych sprzętach – średniakach i flagowcach, że czasami przyciski przestawały pracować jak należy, na obudowie pojawiały się brzydkie odpryski, a ekran pokrywał się brzydkimi rysami: choć urządzenie było traktowane naprawdę dobrze.
Warto więc, by producent na etapie projektowania urządzenia mobilnego wziął pod uwagę fakt, iż ogólny komfort użytkowania sprzętu powinien być dokładnie taki sam przez cały okres jego „życia”. A tutaj wiele zależy właśnie od jakości wykonania. Jeżeli przycisk przestanie działać jak należy po 6 miesiącach: oznacza to, że „coś jest nie tak” i gdzieś popełniono błąd. Rys, zadrapań, odprysków nie da się wyeliminować w całości, ale niech ich będzie jak najmniej. Oczywiście, o ile użytkownik sprzętem nie rzucał, lub nie zakopywał go w piasku.

źródło : https://antyweb.pl/idealny-telefon-marzen/

%d bloggers like this: