Pierwsze w Polsce doładowania gier i Spotify czy Netfliksa z poziomu bankowości elektronicznej

Pierwsze w Polsce doładowania gier i Spotify czy Netfliksa z poziomu bankowości elektronicznejCałkiem ciekawe i bezpieczne rozwiązanie, zwłaszcza dla tych osób, które mają opór z zostawianiem danych karty w tego typu serwisach subskrypcyjnych. Takie osoby musiały do tej pory zaopatrywać się w karty z kodami w różnego rodzaju kioskach czy salonikach prasowych, teraz wygodnie i w domu będą mogli wykupić poprzez bankowość elektroniczną.
Robert Wasielewski z Blue Media:
W Blue Media jesteśmy przekonani, że bankowość elektroniczna czy mobilna może stanowić bramę do naszego cyfrowego świata. Z poziomu bankowości można nie tylko opłacić rachunki, ale też załatwić już wiele spraw urzędowych. Dlaczego więc nie zaoferować klientom również wygodnego i w pełni bezpiecznego nabywania dóbr cyfrowych?
Aktualnie można skorzystać z doładowań do między innymi: PlayStation Plus, XBOX Live, Spotify, Netflix, Nintendo, MS Office, Bigpoint czy gry Settlers, ale w przyszłości mają pojawić się inne, dodatkowe platformy.

Nasze rozwiązanie jest bardzo proste, bo klient zamawia kod w swoim banku , czyli miejscu, które dobrze zna i do którego ma zaufanie. Kod może wykorzystać w dowolnej chwili, a także przekazać go innej osobie np. w ramach prezentu.

Jak to działa? Wystarczy po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej wybrać właściwą platformę i podać adres email, na który będzie przesłany kod oraz numer telefonu, na który otrzymam informację o aktualnym statusie zamówienia.
Dziś pojawiła się jeszcze jedna ciekawa informacja dla klientów ING Bank Śląski, który to poinformował na Twitterze, że już wkrótce pojawią się w tym banku płatności mobilne Apple Pay.

Już wkrótce Apple Pay w ING Banku Śląskim! pic.twitter.com/bNARH0B9gU
— ING Bank Śląski (@INGBankSlaski) 1 października 2018

Źródło: Blue Media.
The post Pierwsze w Polsce doładowania gier i Spotify czy Netfliksa z poziomu bankowości elektronicznej appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/doladowania-gier-i-spotify-czy-netfliksa-ing/

%d bloggers like this: